БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Резервуари - захист від замерзання

Може виникнути необхідність захисту труб і резервуарів від замерзання для підтримки вільного протоку, а так само для забезпечення певної мінімальної температури системах резервуарів, щоб уникнути проблем, пов'язаних з застоями відходів, коагуляцією або убуткамі від замерзання. Системи захисту від замерзання можуть використовуватися для різних резервуарів та контейнерів в сільському господарстві та промисловості.

Навіть якщо резервуар добре ізольований , для підтримки заданої температури необхідно компенсувати тепловтрати . Це можна зробити , встановивши нагрівальний кабель на поверхні і резервуарі. Існує ряд умов , необхідних для розрахунку необхідної потужності :

- Резервуар повинен бути ізольований по всій поверхні ,

- Система повинна використовуватися тільки для підтримки температури , а не для її збільшення (нагрівання).

Нагрівальний кабель слід рівномірно укладати на всій поверхні резервуара. Якщо це неможливо, нагрівальний кабель повинен встановлюватися на нижній частині резервуара. Кріплення кабелю здійснюється липкою алюмінієвою стрічкою.

Нагрівальні кабелі резистивні потужністю 16 ... 20 Вт / м і саморегулюючі кабелі можуть використовуватися для захисту резервуарів від замерзання. Для захисту систем резервуарів можуть використовуватися терморегулятори DEVIreg ™ 316, DEVIreg ™ 330 і DEVIreg ™ 610.

Защита от замерзания резервуаров

На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ".

Читайте також:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua