БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Заземлення це складова частина систем електроживлення і блискавкозахисту будівлі. Заземлення електрообладнання проводиться з метою забезпечення його захисту та захисту людей від впливу небезпечних напруг і струмів, зокрема і при розрядах блискавки.

Його основне завдання полягає в передачі блукаючих і наведених струмів для розподілу їх в грунті. Щоб уникнути небезпеки, яка виникає при перенапруженні, рекомендується звертати особливу увагу на параметри, габарити і форму влаштування елементів заземлення.

Відповідно до міжнародних норм рекомендується для заземлення використовувати компоненти, які виготовлені з нержавіючої сталі або з обміднених і оцинкованих за допомогою гарячого способу оцинкування. ТзОВ "Дом инжиниринг " виконує роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем заземлення і вирівнювання потенціалів. Компанія пропонує клієнтам заземлюючі пристрої трьох типів:

Фундаментний заземлювач - розміщується в самому фундаменті споруди згідно прийнятих норм. Крім іншого він працює як блискавкозахисному заземлювач і для цього передбачаються необхідні висновки для приєднання струмовідводів. Варто відзначити окремо, що пристрої заземлення обов'язково повинні бути з'єднані з обладнанням вирівнювання потенціалів. Опір заземлення визначається як величина "протидії" розтіканню електричного струму в грунті. Вимірюється в Ом і повинно мати мінімально низьке значення . Ідеальний випадок - нульова величина, що означає відсутність будь-якого опору при пропущенні електрострумів, що гарантує їх повне поглинання землею.

Глибинний заземлювач це заземлювач який встановлюється і поглиблюється вертикально. Глибинний заземлювач відноситься до розряду найпростіших, але при цьому є оптимальним варіантом при переобладнанні вже існуючої системи блискавкозахисту будівлі.

Кільцевій заземлювач - поверхневий вид заземлювача. Встановлюється у вигляді замкнутого кільця на глибині 0,6 м. та відстані від фундаменту 1,0 м. Даний вид заземлення вважається найбільш оптимальним але , і найбільш складним у виконанні.

Питомий електричний опір грунту ( Ом * м ) - це вимірювана величина, що залежить від складу грунту, розмірів і щільності прилягання один до одного його часток, його вологості і температури. Опір заземлення безпосередньо залежить від площі електричного контакту електродів заземлювача з грунтом, яка повинна бути якомога більшою.

Для збільшення площі контакту заземлювача з грунтом: збільшується довжина (глибина) електрода; використовується декілька з'єднаних разом коротких електродів, розміщених на деякій відстані один від одного. Найчастіше в ролі заземлювача використовується вертикальний електрод у вигляді стрижня.

Заземлення Заземлення

Мінімальна площа, займана заземлителем, дозволяє монтувати його в підвалах будинків, або в близькості від стін у вигляді всього однієї точки. Компактність елементів заземлення зводить до мінімуму необхідні земляні роботи.

Контур заземлення

 Контур заземлення необхідний, щоб:

  - Зменшити електромагнітне випромінювання високої частоти.

  - Зменшити викид перешкод в електричну мережу.

  - Зменшити вплив зовнішніх перешкод на апаратуру.

  - Забезпечити нормальну роботу апаратури в складі мережі.

  - Виключити ураження людини ємнісним струмом.

    Компанія "Дом инжиниринг " виконує роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем заземлення промислового та соціального призначення, а також виробляє поставку технологічного обладнання, як для своїх об'єктів, так і для продажу. Всі свої роботи компанія виконує в строгій відповідності з державними будівельними стандартами, що підтверджено наявністю всіх необхідних для цього ліцензій та дозволів, а зокрема: Ліцензія Державного Департаменту Пожежної Безпеки МВС України № 184441, Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції № 262225, дозвіл на початок і виконання робіт підвищеної складності № 3315.13.32.

          ТзОВ "Дом инжиниринг " - офіційний дилер компаній, що займаються постачанням технологічного обладнання для систем заземлення і вирівнювання потенціалів. Це дозволяє надати замовнику широкий вибір якісного обладнання для вирішення завдань будь-якої складності.

         ТзОВ "Дом инжиниринг" реалізує продукцію таких компанії "ОБО Беттерман ", ELKO - BIS, DEHN та інших постачальників устаткування. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісну консультацію нашого фахівця, вам зроблять технічні розрахунки, згідно з якими підберуть необхідне обладнання, при необхідності вам зроблять доставку і навчать персонал правилам користування.

          На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції можна уточнити, перейшовши на вкладку " ЦІНИ ".

Ще по темі:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua