БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Ціни на послуги

Багаторічний досвід монтажу та експлуатації різного устаткування дозволив нам вибрати ряд компаній-виробників, продукція яких відповідає нашим вимогам, європейським стандартам якості і потребам наших Замовників і налагодити з ними або з їх представниками на Україні прямі контакти.

Важливими критеріями при виборі обладнання є: оптимальне співвідношення ціни і якості устаткування, його технічні характеристики, наявність необхідних сертифікатів, використання сучасних технологій, матеріалів і комплектуючих при його виробництві, термін гарантійних зобов'язань, технічної документації та кваліфікованої сервісної підтримки.

Пропонуючи обладнання нашим клієнтам, ми враховуємо цілий ряд факторів, таких як: тип об'єкта та його класифікацію , потреби і можливості Замовника, енергоресурси, якими він володіє і їх вартість, наявність власної служби експлуатації і термін окупності використовуваного обладнання. ТзОВ «Дім Інжиніринг» пропонує якісне та оптимальне обладнання для інженерних систем:

Увага! Формуєм дилерську мережу!

З каталогами та прайсами на продукцію Ви можете ознайомитися, скачавши їх за посиланнями нижче.

 

Каталоги

Блискавкозахист та заземлення OBO BETTERMANN скачати

Тепла підлога та антизледеніння DEVI™ скачати

Прайси

Блискавкозахист та заземлення

Тепла підлога і антизледеніння DEVI™ Увага АКЦІЯ! на продукцію DEVI та VERIA, знижка -20% на комплектацію "Тепла підлога"

Стабілізатори та системи безперебійного живлення

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua