БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Антизледеніння, захист від намерзання снігу і льоду

Кабельні системи Devi ™ використовуються для захисту споруд і прилеглих територій від снігу та льоду і є повністю автоматизованим рішенням проблем, викликаних холодною погодою.

Компанія «Дом инжиниринг» розробляє різноманітні гнучкі системи, які можуть встановлюватися у водостічних системах покрівлі або під різні поверхні: бетон, плитку, асфальт, булижник, траву. Це забезпечує безпеку пересування транспортних засобів і людей. Самі ж системи DEVI повністю безпечні для доріг і навколишнього середовища.

Перевага таких систем в тому, що відпадає необхідність у механічному очищенню або використанні солі, піску і снігоочисних машин. Системи DEVI використовуються для захисту труб від руйнівної дії холоду. Нагрівальні кабелі встановлюються всередині або зовні труб. Це надійно захищає водопроводи і різне санітарно - технічне обладнання від замерзання і забезпечує вільний протока і відведення води або інших рідин при будь-якій температурі. Кабельні системи DEVI активно використовуються в технологічних процесах, пов'язаних з густими рідинами - завдяки нагрівальним кабелям такі рідини продовжують свій рух незалежно від зовнішньої температури.

Класифікація систем антизледеніння:

Системы антиобледенение
Установки на дахах
Антиобледенение
Установки на грунті
Обігрів трубопроводів
Обігрів трубопроводів
Защита от замерзания
Захист від замерзання

Система антиобледеніння труб проектується і прораховується в індивідуальному порядку залежно від місцевих умов, специфічних вимог і цілей. Система невибаглива в обслуговуванні, безпечна і дуже надійна. Нагрівальні кабелі DEVI встановлені на ретлянсляціонних вишках і супутникових антенах використовуються як систем захисту від намерзання снігу і льоду. Вони сприяють безперебійній роботі та високій якості передачі і прийому сигналів при будь-яких умовах. Кабелі DEVI встановлюються на спортивних майданчиках і стадіонах під грунтом або під трав'яним покриттям. Такі системи використовуються для продовження періоду росту трави і збереження кращого стану покриття круглий рік. З успіхом застосовується кабельна система DEVI і на спортивних спорудах з штучним покриттям. Завдяки технічним особливостям установки спортивні майданчики можуть використовуватися практично відразу після монтажу системи . Автоматичний контроль.

Системи DEVI повністю автоматичні. Терморегулятори і датчики постійно контролюють температуру і вологість на місці установки і в разі необхідності включають або вимикають систему. Система антиобледеніння DEVI починає підігрів безпосередньо перед випаданням снігу і вимикається, як тільки загроза обмерзання ліквідована. Таким чином, забезпечується повна безпека відкритих майданчиків при мінімальних енерговитратах. Надійні інвестиції.

Захист від снігу та льоду DEVI - це інвестиція в комфорт і безпеку , завдяки якій більше непотрібно турбується про непередбачену загрозу для будівлі , а також про безпеку для водіїв і пішоходів. Кабельна система DEVI - це дуже розумне вкладення коштів , так як вартість ремонту покрівлі , водостічних труб і жолобів , пошкоджених після сніжної зими , коштує дуже дорого. Витрати на встановлення та обслуговування системи невеликі в порівнянні з її перевагами над застарілими методами механічного очищення від снігу та льоду за допомогою лопат , скребків , посипання сіллю і т.д. ТзОВ "Дом инжиниринг " - офіційний дилер компанії DEVI .

Компанія DEVI – найбільший виробник кабельних систем опалення в Європі. Продукція DEVI відрізняється надійністю, поліпшеним дизайном, підвищеним комфортом і низькими експлуатаційними витратами.

ТзОВ "Дом инжиниринг " реалізує продукцію компанії «DEVI». Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісну консультацію нашого фахівця, для Вас зроблять необхідні технічні розрахунки, згідно з якими підберуть потрібне обладнання, а при необхідності Вам зроблять доставку і навчать персонал правилам користування. На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ".

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua