БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Обігрів труб

 

У складі систем обігріву труб DEVI є кабелі для нагріву Deviflex, регулятори температури Devireg і пристосувань для монтажу. Економія електроенергії досягається за рахунок застосування регуляторів температури. Області застосування:

1. Утримання робочої температури труб і запобігання замерзання
2. Підігрів труб до заданої температури

Місце монтажу систем DEVI може бути самим різним від зовнішнього, для наземних і підземних трубопроводом, до внутрішнього.

Переваги систем обігріву трубопроводу:

Компанія «Дім Інжиніринг» є офіційним дилером продукції DEVI. Ми пропонуємо:
- Проведення первісної консультації замовника;
- Прорахунки та / або складання проектної документації;
- Підбір обладнання та доставка;
- Установка системи на об'єкті;
- Навчання;
- Сервісне обслуговування систем

Нагревательныекабели на трубах

 

Кабель нагріву на трубопроводах

 

Місце укладання труб (наземні або підземні) визначає вибір системи обігріву та особливості її монтажу. Розглянемо зовнішні / наземні трубопроводи, яким необхідна більш висока потужність обігріву. Варіанти монтажу нагрівального кабелю на поверхню:

 

1. Прокладка одного або декількох проводом вздовж трубопроводу
2. Монтаж кабелю хвилею
3. Спіраллю по трубі

 

Для зменшення тепловтрат труби обертають в пінопласт, мінвату або іншим теплоізоляційним матеріалом, товщина шару від 1 до 15 см. Теплоізоляційний шар зверху захищають від вологи. У випадку, коли монтаж виконаний в спеціальному захисному коробі, на його поверхні має бути присутнім напис: "УВАГА: НАПРУГА КАБЕЛЯ НАГРІВУ 230В".

 

Як правило, для наших кліматичних умов встановлюють нагрівальний кабель потужністю 10Вт / м погонний трубопроводу, якщо:

 

Монтаж нагрівального кабелю на зовнішніх підземних трубопроводах

 

Якщо у труб є нагрівальний кабель, то вже немає потреби укладати їх глибоко на рівень непромерзанія грунту. Монтаж проводу виконується по поверхні труби за допомогою алюмінієвої стрічки для досягнення максимального контакту дроту і труби. Трубопроводи з системами нагріву мають спеціальне маркування і напис «УВАГА нагрівальний кабель 230 В!»

 

Варіанти підбору систем захисту від промерзання і варіанти установки

 

Установка у велику платікових трубу меншу.
Найчастіше застосовують для підводних труб для їх механічного захисту і зниження тепловтрат від холодної води.

 

Прокладка труб з обігрівом в лотку з бетону.
Такий кабель надійно захищений від механічних впливів. Бетонні лотки укладають на міцну основу, наприклад, утрамбований щебінь.

 

Підігрів труб за допомогою нагрівального дроту.
Трубу закладають на глибину близько 50см під плити з бетону. Обов'язкова маркірування місць з прокладеним кабелем обігріву.

Нагревательные кабели в трубах Нагревательные кабели в трубах

 

Нагрівальні кабелі в трубопроводах

Для обігріву труб використовують дроти з «харчовий» зовнішньою ізоляцією Deviflex DTIV 9 (230B, 9Вт / м) або кабель з саморегулировки DPH 10 і герметичною муфтою ¾ "або 1" - ці кабелі мають високу жорсткість і легко укладаються на прямолінійних ділянках труб. Матеріал ізоляції не містить шкідливих речовин і виділень, які могли б змінити смакові властивості питної води. Це дозволяє забезпечити цілорічну потреба у воді.

Деякі нюанси такого виду монтажу:
- Заборонено розміщення кабелю в запірних вентилях;
- Ускладнена установка проводу на ділянках повороту труб;
- Включення кабелю тільки через реле витоку струмів;
- Наявність напису «УВАГА: КАБЕЛЬ ПІДІГРІВУ 230 В!»

Саморегулирующиеся  нагревательные кабели

 

Нагрівальний провід з регулюванням

Область застосування: антиобледенение трубопроводу, обігрів труб, жолобів, водостоків і підтримка заданої температури, сніготанення.

Принцип дії саморегулировки
Протягом усього кабелю між паралельними проводами розташоване опір - полімер з вугільним пилом. Після включення системи в мережу 220В, що проходить струм нагріває елемент опору і розширює його і відповідно відстань між провідниками, як наслідок падає струм і потужність підігріву.
Регулювання потужності кабелю обернено пропорційно залежить від температури повітря. За рахунок цього вдається уникнути перегріву ділянок дроти. Легкість установки на об'єкті досягається паралельним живленням кабелю, таким чином він може бути обрізаний в будь-якому місці.
Важливо не перевищувати максимально дозволену потужність для різних температур, які можливі при підключенні дроти. Радіус перегину дроти обов'язково більше 2,5 см. Згинання дроти виключно за його плоскій стороні. Щоб знизити енергоспоживання, ми радимо підключати регулятор температури Devireg через кожні три метри. Не допускається з'єднання пари «вільних» проводів в кінці саморегульованого дроти, це викличе КЗ, в тому місці необхідно використовувати ізолюючу концевую муфту.

Види проводів з саморегулировки:
1. Deviiceguard ™ застосовується в системах танення снігу на покрівлях і водостоках
2. Devipipeguard ™ застосовується для підігріву різних видів «холодних» труб, щоб захистити від замерзання протікають рідин
3. Devihotwatt ™ застосовують для збереження встановленої температури для гарячої води, а також інших рідин і різних видах трубопроводів.

Прорахунки систем з саморегульованими проводами аналогічні, як і для систем з Deviflex, але в порівнянні з Deviflex, в цих проводах можна регулювати довжину.

Силиконовые нагревательные кабели

 

Силіконові кабелі обігріву

Продукція DEVI має в своєму асортименті кабелі з однієї житлової з силікону Deviflex DSIX з одношарового ізоляції не екраніруемого. Максимально дозволена температура роботи + 170 ° C. Радіус дроти 1,5-2мм. Потужність до 40Вт / м.п. Застосовуються для підігріву труб з температурою більше 50 ° C або ж великої потужності до 40 Вт Важливо знати, що такий кабель не повинен мати контакт з штучними або натуральними жирами для збереження його ізоляції!
Для регулювання температури такого кабелю застосовують Devireg 330, діапазон регулювання від 30 до 90 ° C або ж від 60 до 160 ° C.

Установка і підключення
Труба перед установкою повинна бути перевірена на механічні пошкодження або протечку. Підігріваються труби (наземні та підземні) з кабелем необхідно вкрити теплоізоляцією. Розрахунок розміру теплоізоляції потрібно проводити з урахуванням того, що діаметр труби збільшитися після монтажу кабелю. Кріплення за допомогою алюмінієвої липкої стрічки. Прокладка дроту не повинна виконуватися на гострих закінченнях труб і він не повинен бути підданий механічним навантаженням.

Для наземних трубопроводів обов'язково використовувати захисний корпус / короб з відповідної попереджувального підписом. Екран проводів підігріву потребує заземлення та встановлення захисного автомата і ПЗВ за всіма нормами і правилами ПУЕ та СНиП.
Монтаж кабелів варто виконувати при температурі більше -5 ° C. На низьких температурах навколишнього середовища кабель «черствіє» і його монтаж становит утруднений, для розігріву дроти підключіть його до напруги, але тільки в размотай стані.

Після завершення монтажу змиритися опір кабелю нагріву та її ізоляції. Для проводів з саморегулировки робиться тільки останнє.
Спочатку при установці провід кріплять до труби на відрізки алюмінієвої стрічки з кроком від 30 до 50см, потім кабель алюмінієвою стрічкою проклеюється на всю його довжину, за рахунок цього краще розподіляється тепло по поверхні підігрівається труби.

Подібним чином встановлюється і датчик нагріву, місце його розташування в самій холодній частині трубопроводу між лініями дроти.
На весь асортимент продукції ТОВ «Дім Інжиніринг» має сертифікати, дозволи і гарантію. Вартість ви можете дізнатися на сторінці "ЦІНИ".

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua