БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "Дом инжиниринг"- це сучасна ліцензована інжинірингова компанія, одна з лідерів у Центральному регіоні України у своїх напрямках. Використовуючи свій багаторічний опит з облаштування інженерних систем у будівництві об'єктів промислового та цивільного призначення, компанія реалізує комплексний та індивідуальний підхід при реалізації проектів у сферах житлової, комерційної, промислової та адміністративно-громадянської нерухомості.

З моменту свого створення ТзОВ "Дом инжиниринг" успішно виконало немало складних інженерно технічних завдань. Компанія зараз має всі можливості для виконання всього комплексу проектних, монтажних і сервісних робіт в поставлені терміни і з високим рівнем якості.

Компанія просуває на ринок для споживача комплексне рішення різноманітних задач в облаштуванні інженерних систем об'єктів:

Починаючи від проекту до монтажу та здачі в експлуатацію , з подальшим обслуговуванням та навчанням персоналу замовника. Особливістю і гордістю компанії є наш колектив фахівців. Всі співробітники компанії, включаючи монтажників мають вищу технічну освіту. А підрозділу ТзОВ " Дом инжиниринг " сформовані на підставі професіоналізму, досвіду і знанні сучасних технологій.

З'єднання молодості і досвіду, базових знань і сучасних систем організації виробництва під конкретного замовника, готовність вирішувати складні завдання в будь-якому регіоні України, дають можливість нашій компанії адекватно реагувати на завдання нашого повсякдення, залишаючись в числі кращих інжинірингових компаній України. 

Увага! Формуєм дилерську мережу!

Протягом багатьох років ми успішно Реалізум продукцію відомих брендів і свого виробництва по всій території України . Запрошуємо Вас, стати нашим партнером (дилером). Своїм партнерам ТзОВ «Дом инжиниринг» надає спеціальні оптові ціни, які дозволяють нашим партнерам успішно конкурувати на ринку технологічного обладнання. Ми навчимо Ваших співробітників роботі з продукцією і проведемо тренінги з технічним персоналом з монтажу та обслуговування обладнання. Компанія надасть рекламну продукцію та рекламні стенди. Партнерам, які не мають свого технічного персоналу, наша компанія надає послуги з проектування, підбору продукції, монтажу та сервісного обслуговування.

 

Сертифікати, ліцензіі і дозвіл на ведення робіт підвищеної небезпеки ТзОВ " Дом инжиниринг"

Сертифікати, ліцензіі і дозвіл на ведення робіт підвищеної небезпеки ТзОВ

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua