БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Тепла підлога

це загальна назва систем опалення приміщень або окремих кімнат, для підтримки в них комфортної температури, шляхом підігріву підлоги. Найбільш поширеною системою підігріву підлоги є система підігріву з використанням електричної енергії, так званий

«Електрична тепла підлога»

. Система з електричним теплою підлогою забезпечує комфортне рівномірний розподіл тепла по всій поверхні підлоги, що дозволяє створити оптимальну температуру повітря на рівні ніг і голови.

Оскільки швидкість руху повітря маленька, в повітря піднімається значно менше пилу , ніж при радіаторному опаленні, а це важливо для людей, що страждають на алергію або астму. Кабельна система підігріву підлоги забезпечує комфортну температуру всюди, де необхідний температурний комфорт: в офісі, квартирі, спортзалі, в цеху або будь-якому іншому приміщенні. Важливий і той факт, що кабельна система підігріву підлоги може встановлюватися в конструкцію будь-якої статі: бетонного , дерев'яного або при реконструкції статі.

DEVIflex
Обігрів в бетонній стяжці Deviflex
DEVImat
Обігрів у тонких підлогах DEVImat
DEVdry
Обігрів дерев'яних підлог DEVdry
DEVIreg
Терморегулятори управління DEVIREG

Система кабельного підігріву підлоги невидима. Прихований монтаж кабелю, що гріє дає безмежні можливості для розміщення меблів і дизайнерських рішень інтер'єру. Довговічність системи прирівнюється до терміну служби приміщення, в якому вона встановлюється, не вимагаючи обслуговування.

Нагрівальні кабелі Deviflex і мати Devimat фірми DEVI які використовує наша компанія "Дом инжиниринг" мають 20 -ти річну гарантію, а регулятори DEVIREG - 2 роки. За допомогою системи кабельного підігріву підлоги можна реалізувати систему «Повного опалення через акумуляцію тепла» в приміщеннях, де є можливість використовувати електроенергію під час «нічних» низьких тарифів або якщо немає можливості використовувати для обігріву інші, дешевші види енергії.

ТзОВ "Дом инжиниринг" - офіційний дилер компанії DEVI. Компанія DEVI - найбільший виробник кабельних систем опалення в Європі. Продукція DEVI відрізняється великою надійністю , поліпшеним дизайном , підвищеним комфортом і низькими експлуатаційними витратами . ТОВ "Дім інжиніринг" реалізує продукцію компанії « DEVI». Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісну консультацію нашого фахівця, вам зроблять технічні розрахунки, згідно з якими підберуть необхідне обладнання, а при необхідності Вам зроблять доставку і навчать персонал правилам користування.

На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи . Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається . Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ".

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua