БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Обігрів у тонких підлогах DEVImat™

DEVI розробила і виробляє спеціальні тонкі нагріву тільні мати - товщиною 3 ... 4,5 мм, для установки в клей для плитки під плиткове покриття підлоги. Нагрівальний мат може бать встановлений поверх старого плиткового покриття або на міцну бетонну основу підлоги. Найчастіше нагрівальні мати укладають на

кухнях і у ванних кімнатах, але вони можуть бути використані в будь-якому приміщенні, де існують обмеження по висоті підлоги. Нагрівальний мат являє собою синтетичну сітку, на яку прикріплено нагрівальний кабель. Сітка має липкий шар для легкої установки на чисту прогрунтовану поверх ность статі.

Встановлювана потужність.

Для систем «Тепла підлога» рекомендується встановлювати потужність в межах 130-150 Вт/м2. Для приміщень з поганою термоізоляцією або із зниженою напругою живлення слід вибирати мат з потужністю 200 Вт/м2. Для систем «Повне опалення» встановлювана потужність повинна бути не менше розрахункових тепловтрат.

Вибір обладнання.

На основі розрахунку потужності системи можна вибрати один з п'яти варіантів нагрівальних матів:

1. Одножильний DEVIheat ™ 150S (DSVF-150), 150 Вт/м2 (230 В), товщі на 3 мм, тефлонова ізоляція нагрівального кабелю. Ре ко мендуется для супертонкою конструкції підлоги під плитку.

2. Двожильний DEVIcomfort ™ 150T (DTIR-150), 150 Вт/м2 (230 В), товщина 4,5 мм, тефлонова ізоляція нагріву тільних провідників. Рекомендується для установки під плитку. Один з'єднувальний кінець спрощує монтаж мату.

3. Двожильний нагрівальний мат ™ 150T (DTIF-150), 150 Вт/м2 (230 В), товщина 3,5 мм, тефло нова ізоляція нагрівального кабелю. Рекомендується для установки під плитку. Рекомендується для супертонкою конструкції підлоги в клей для плитки. Один з'єднувальний кінець.

4. Двожильний нагрівальний мат ™ 200T (DTIF-200), 200 Вт/м2 (230 В), товщина 3,5 мм, тефлонова ізоляція нагрівального кабелю. Рекомендується для приміщень із зниженою напругою живлення, з поганою термоізоляцією підлоги або там де потрібна підвищена швидкість нагріву. Устанав ливается в клей для плитки. Один з'єднувальний кінець.

Обогрев в тонких полах Обогрев в тонких полах

Порядок установки системи Devimat™.

1. Визначте площа установки і місцерозташування регулятора.

2. Зробіть штробу в полудля гофротруби датчика температури на 30-50 см в зону нагріву. Встановіть гофротрубу з датчиком і заклейте її кінець. Також зробіть штробу в підлозі для прокладки з'єднувального проводу.

3. Очистіть поверхню підлоги. Розташуйте самоклеющийся мат.

4. Для зміни напрямку укладання розріжте сітку. Робіть це обережно, щоб не пошкодити червоний нагрівальний кабель! Відстань між сусідніми смугами мату має бути 2-3 см.

5. Остаточно закріпіть гріючий мат. З'єднувальний провід підведіть до місця установки регуля тора.

Про вірте опір мату і його працездатність, підключивши на короткий час до напруги. Накресліть план розкладки мату.

6. Покрийте гріючий мат плитковим клеєм або самовирівнюючі складом так, щоб повністю приховати його ... і просто укладіть плитку. Включення системи потрібно проводити тільки після повного затвердіння розчину. Для плиткового клею це зазвичай 7-10 днів. Дотримуйтесь рекомендацій виробника.

 

Порядок установки системыс DEVImat

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua