БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Системи опалення, водопостачання та каналізації

Системи опалення, водопостачання та каналізації є невід'ємною частиною будь-якого сучасного цивільного чи промислового споруди. Ці системи є одними з найскладніших при будівництві, і вимагають участі фахівців найвищої кваліфікації на всіх стадіях виконання робіт, починаючи з проекту і монтажу, закінчуючи пуско-налагодженням і передачею в експлуатацію.

На кожному етапі виробництва робіт необхідно чітке дотримання всіх будівельних норм, правил, нормативних документів та технології. Тільки такий підхід може гарантувати кращий прогнозований результат. На сьогоднішній день сучасні інженерні системи досягли високого рівня розвитку завдяки роботі інженерів, впровадженню енергозберігаючих технологій та джерел альтернативної енергії в даному напрямку. Ринок пропонує величезний асортимент обладнання, матеріалів та інженерних рішень.

Це і котельне обладнання різної потужності і на різних видах палива, бойлери для приготування гарячої води , запірно -регулююча арматура, системи трубопроводів і з'єднань і т.д. Що дозволяє чітко підібрати необхідне обладнання до конкретного випадку, виконати систему надійної, довговічної і простий в обслуговуванні, домогтися високого ККД і економічності, створити комфорт і затишок для людини. Система опалення спочатку вимагає ретельного проектування та обов'язкового правильного вибору виду палива. При цьому необхідно враховувати ряд важливих умов, а саме: побажання власників, розміри встановленого обладнання, планування будівлі, внутрішньобудинкові інженерні системи, ступінь утеплення будівлі, витрати на енергоносії ит.д. Обов'язково необхідно виконати теплові розрахунки, які дозволять забезпечити комфортний оптимальний температурний режим всередині будівлі і вплинуть на збільшення терміну працездатності обладнання.

Комплексні системи опалення
Комплексні системи опалення
Водопостачання та водоочищення
Водопостачання та водоочищення
Водовідвід та каналізація
Водовідвід та каналізація
Продаж обладнання Danfoss
Продаж обладнання Danfoss

Після виконання проекту здійснюється монтаж систем опалення. Тут на перший план виходить пошук сумлінного підрядника. Основними вимогами до виконавця є якість виконання робіт і адекватна вартість послуг. Не завжди має сенс гнатися за дешевизною, щоб через кілька років не пошкодувати про це. Компанія «Дом Инжиниринг» виконує всі монтажні роботи якісно і в строк. Надає гарантію на всі виконані роботи та на обладнання, використане в процесі монтажу. Після закінчення гарантійного терміну компанія продовжує обслуговування своїх систем згідно з договором про сервісне обслуговування.

ТзОВ «Дім Інжиніринг» займається проектуванням, встановленням та сервісним обслуговуванням ОВВК (опалення, водопостачання, каналізація) в житлової та комерційної нерухомості, доставкою обладнання і матеріалів на об'єкт для проведення власних робіт або на продаж. Роботи проводяться виключно за нормами держстандартів, що в свою чергу підтверджується Ліцензією Гос.Департамента пожежобезпечними МВС України №184441, Ліцензією Державної Архітектурно-будівельної Інспекції №262225, дозволом на проведення робіт високої складності №3315.13.32.
Ми є офіційним представником постачальників обладнання для систем ОВК. Це дозволяє надати замовнику широкий вибір якісного обладнання для вирішення завдань будь-якої складності .

ТзОВ "Дім Інжиніринг" реалізує продукцію таких компанії "КАН", "TECE", "Danfoss", "Vaillant", "VIESSMANN", "KERMI", та інших великих постачальників . Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісну консультацію нашого фахівця, вам зроблять технічні розрахунки, згідно з якими підберуть необхідне обладнання, при необхідності вам зроблять доставку і навчать персонал правилам користування. На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції можна уточнити, перейшовши на вкладку " ЦІНИ".

Довірте нам рішення Ваших проблем!

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua