БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Пасивний блискавкозахист

Давайте розглянемо, складові частини систем пасивного блискавкозахисту.

Заземлення це система заземлювачів і заземлювальних провідників, що знаходяться в електричному контакті із землею безпосередньо, або через проміжне провідне середовище. Заземлення необхідно, для розсіювання електричного струму в грунті. Блискавковідвід це провідник, що з'єднує систему заземлення з блискавкоприймачем. По ньому відводиться електричний розряд з блискавкоприймача в систему заземлення.

Блискавкоприймач це пристрій, який перехоплюэ і приймає на себе розряд блискавки, виконаний з струмопровідних матеріалів і встановлюється на найвищій точці будови. Основне завдання - прийняти на себе і відвести розряд блискавки тим самим забезпечивши збереження будови та найголовніше людського життя.

Залежно від конструктивних особливостей будівель пасивний блискавкозахист може бути: стержневий, тросовий або сітка «Фарадея».

Зупинимося на кожній з форм блискавкозахисту :

Пассивная молниезащита административного здания  
Пассивная молниезащита  

  - стержневий блискавкозахист має форму класичної будови захисту. На найвищій точці будови встановлюється стрижневий блискавкоприймач . Розрахунок і проектування стрижневий блискавкозахисту відбувається шляхом визначення кута захисту;

  - тросовий блискавкозахист являє собою не що інше як стрижнева блискавкозахист встановлена на протилежних сторонах одного і того ж будівлі і з'єднана між собою тросом. Розрахунок і проектування тросової блискавкозахисту також відбувається шляхом визначення кута захисту;

  - сітка «Фарадея» відрізняється від двох попередніх систем тим, що на покрівлі будинку встановлюється не стрижневий блискавкоприймач, а по покрівлі розкладається горизонтальний молнієприйомник у вигляді сітки, з певним кроком осередку і з урахуванням захоплення кожного окремого виступу на покрівлі.

 Найчастіше при монтажі систем блискавкозахисту застосовується комбінований підхід, і з використанням кілька видів блискавкозахисту одночасно. Цей підхід оптимізує витрати і дає високий ступінь захисту. Область застосування пасивної блискавкозахисту - всі будівлі і споруди, де живуть і працюють люди, виробничі споруди, пам'ятники архітектури, звіроферми т.д.

Блискавкозахист - невід'ємна інженерно-технічна частина будь-якої будівлі.

Увага! Установку системи блискавкозахисту повинні виконувати виключно спеціалізовані організації мають ліцензію та дозволи від Державного Департаменту Пожежної Безпеки МВС України.

Компанія "Дом инжиниринг" виконує роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем блискавкозахисту промислового та соціального призначення, а також забезпучуэ поставку технологічного обладнання, як для своїх об'єктів, так і для продажу.

Всі свої роботи компанія виконує в строгій відповідності з державними будівельними стандартами, що підтверджено наявністю всіх необхідних для цього ліцензій та дозволів, а зокрема: Ліцензія Державного Департаменту Пожежної Безпеки МВС України № 184441, Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції № 262225, дозвіл на початок і виконання робіт підвищеної складності № 3315.13.32.

Ще по темі:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua