Блискавкозахист промислових будівель і споруд
На будівлі будь-якого підприємства необхідно виконати установку системи блискавкозахисту, яка є необхідним елементом техніки безпеки і в разі удару блискавки зможе вберегти від людських жертв і великих фінансових збитків. У процесі роботи над проектом системи в облік беруться такі фактори, як призначення виробництва, нюанси його конструкції та розміщення об'єкта, для визначення частоти гроз.
У ТзОВ «Дім Інжиніринг» ви можете замовити повний комплекс послуг від розробки проекту, до установки системи та її подальшого сервісного обслуговування.
Орієнтовна ціна складання проекту системи для промислових будівель і споруд від ______ грн.
Виконані об'єкти
Термін розробки проектної документації - від 10 робочих днів
Гарантія поширюється на 5 років після здачі в експлуатацію.
Виконуємо установку систем блискавкозахисту в Києві та області.
Надаємо послуги з виконання заміру.
Захист від удару блискавки для промислових споруд проектується в залежності від виду небезпечного впливу, яке проявляється від розряді блискавки:
- Прямий удар блискавки несе термічну і механічну небезпеку для конструкції.
- Другорядна дія призводить до появи електричного струму в струмопровідних ланцюгах споруди (проводка, труби тощо). Це може призвести до іскріння і нагрівання металевих конструкцій, що спровокує пожежу або вибух.
- Занесення високих потенціалів через струмопровідні конструкції безпосередньо в електроустаткування і виведення його з ладу.
Самій великій небезпеці схильні висотні об'єкти на виробництві - щогли, опори ЛЕП та ін.
ТзОВ «Дім Інжиніринг» виконує роботи щодо блискавкозахисту промислових будівель і споруд відповідно до нормативної документації України і визначає рівень захисту по категорії споруди.
Для кожного об'єкта виробляється індивідуальний комплекс заходів захисту.
- Системи для висотних об'єктів і металевих споруд виконується з використанням заземлення всього каркасу не менше ніж у двох місцях.
- Системи для відкритих конструкцій, де висока вибухонебезпечність, виконується з використанням стрижневого відводу блискавок, або ж блискавковідводів вмонтованих всередині самих установок.
- Підстанції, на яких використовуються пристрої розподілу від прямого попадання блискавки, захищаються із застосуванням блискавковідводу з троса або стрижня. Якщо опір конструкції заземлення у підстанції менш 1Ом, блискавковідвід підключають безпосередньо до заземлювача, інакше виконують монтаж додаткового громовідводу.
- Труби на заводах і фабриках захищаються блискавковідводом зі сталевих стрижнів перетином 25мм. Кількість стрижнів блискавковідводу залежить від висоти труби. Для труб більше 40 м, монтують два спуски, менш 40м - достатньо одного.
Для решти виробничих конструкцій захист проектується відповідно до нормативної документації України.