БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Активний блискавкозахист

Ознайомившись з природою блискавки і усвідомивши руйнує силу даного явища, ми з Вами вивчили способи захисту людини, споруд шляхом установки системи блискавкозахисту. Ви вже знаєте, що блискавкозахист може бути класичною або як її ще називають пасивною, так і активною.

Активна ссистема блискавкозахисту

Активна ссистема блискавкозахисту була розроблена інженерами в кінці 20 століття на території Франції як інноваційна, економна, проста в монтажі. Ось про неї, активної блискавкозахисту, і піде мова. Основна причина виникнення активних блискавкоприймачів - це економічність, ефективність, естетичність.

Розглянемо, що ж собою представляють три «Е». Отже:

- економічність.

При установці активної системи блискавкозахисту використовується значно менше кріпильних елементів і витратних матеріалів, ніж при монтажі пасивної системи молніеащіти, що призводить до значної економії фінансів.

Терміни виконання монтажних робіт зменшуються пропорційно зменшенню кількості витратних матеріалом і кріпильних елементів, а це призводить до додаткової економії. Особливо це відчувається на середніх і великих об'єктах, де можна заощадити до половини бюджетних коштів.

- естетичність.

Відповідно з вже згадане велику кількість матеріалів і кріпильних елементів системи пасивної блискавкозахисту на покрівлі, а особливо у випадку монтажу сітки Фарадея, встановлених на найпомітніших частинах покрівлі, не завжди радують око вимогливих замовників і особливо дизайнерів. Не радує така кількість кріплень і виготовлювачів покрівлі, так як виникає додатковий ризик герметичності покрівельного покриття.

У випадку ж з установкою активного блискавкоприймача естетичність установки системи виходить на перший план так, як має мінімальний вплив на зовнішній вигляд будови і може легко вписатися в будь-дизайнерське рішення. 

- ефективність.

Основна перевага активного блискавкоприймача в тому , що він має підвищений куполоподібний кут захисту. Ця властивість дозволяє йому захищати від прямого удару блискавки велику територію. У зону захисту потрапляє не тільки будівля, на якій встановлено активний блискавкоприймач, а і вся територія, обмежена радіусом захисту блискавкоприймача .

Експлуатація системи активного блискавкозахисту не вимагає додаткових джерел живлення, вона повністю автономна і має високу ефективність роботи. За конструктивних складових активна блискавкозахист не особливо відрізняється від пасивної. У ній присутній ті ж складові: молніепріемнік, струмовідводи, контури заземлення. Але кардинально відрізняється принцип дії самого блискавкоприймача.

Активний блискавкоприймач SCHIRTEC

Активний блискавкоприймач SCHIRTEC типу E.S.E характеризується тим, що не має радіоактивних елементів і при цьому захищає значну територію з однієї точки, активізуючись при ризику ураження блискавкою завдяки ефекту зростання напруженості електричного поля в атмосфері в грозову погоду. Кожен « активний » блисковоприймач обов'язково проходить, лабораторні випробування і виготовляється з абсолютно нержавіючих матеріалів. Матеріали , використовувані в системі блискавкозахисту : сталь (оцинкована методом гарячого занурення), нержавіюча сталь, мідь, алюміній.

Система активного блискавкозахисту ефективна і застосовується як на промислових і адміністративних об'єктах, так і в приватному будівництві. Установку системи блискавкозахисту повинні виконувати виключно спеціалізовані організації мають ліцензію та дозволи від Державного Департаменту Пожежної Безпеки МВС України.

Компанія "Дом инжиниринг" виконує роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем блискавкозахисту промислового та соціального призначення, а також виробляє поставку технологічного обладнання, як для своїх об'єктів, так і для продажу. Всі свої роботи компанія виконує в строгій відповідності з державними будівельними стандартами, що підтверджено наявністю всіх необхідних для цього ліцензій та дозволів, а зокрема: Ліцензія Державного Департаменту Пожежної Безпеки МВС України № 184441, Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції № 262225, дозвіл на початок і виконання робіт підвищеної складності № 3315.13.32 .

ТзОВ "Дом инжиниринг" - офіційний дилер компаній, що займаються постачанням технологічного обладнання для систем пасивної блискавкозахисту. Це дозволяє надати замовнику широкий вибір якісного обладнання для вирішення завдань будь-якої складності . ТОВ "Дім інжиніринг" реалізує продукцію таких компанії " SCHIRTEC ", "ОБО Беттерман ", ELKO - BIS, DEHN та інших великих постачальників.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісну консультацію нашого фахівця , вам зроблять технічні розрахунки, згідно з якими підберуть необхідне обладнання, при необхідності вам зроблять доставку і навчать персонал правилам користування. На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ ".

Ще по темі:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua