Блискавкозахист Антизледеніння Тепла підлога Електромонтаж Системи ОВК
Проектування

Індивідуальне проектування будинків, котеджів, резиденцій, готелів та громадських будівель будь-якої складності

Монтаж

Гарантована якість монтажних робіт. Виконання всіх технологічних вимог. Постійність кошторису і графіка

Обслуговування об'єктів

Тут Ви побачите етапи будівництва в фотографіях, познайомитеся з технологіями будівельного процесу

Блискавкозахист, заземлення і системи антиобледеніння від компанії Дом Инжиниринг

Товариство з обмеженою відповідальністю " Дом Инжиниринг " - це сучасна ліцензована інжерена компанія, одна з лідерів у Центральному регіоні України у своїх напрямках.

Колектив ООО Дім Інжиніринг

Використовуючи свій багаторічний опит з облаштування інженерних систем у будівництві об'єктів промислового та цивільного призначення, компанія реалізує комплексний та індивідуальний підхід при реалізації проектів у сферах житлової, комерційної, промислової та адміністративно- громадянської нерухомості.

Для реалізації різного роду інженерних проектів і завдань  "Дім інжиніринг" має всі необхідні ресурси, починаючи від колективу висококваліфікованих фахівців і закінчуючи наявністю офісних, складських і виробничих приміщення, оснащених сучасною технікою та обладнанням.

 

Успішна діяльність компанії в реалізації проектів обумовлюється використанням сучасної матеріально-технічної бази та колективу технічно підготовлених фахівців.

Компанія "Дом Инжиниринг" працює на ринку України з 2007 року і створена з метою виконання робіт з проектування, монтажу та обслуговування інженерних мереж об'єктів промислового та цивільного призначення.

На сьогоднішній день "Дом Инжиниринг" - є структурою, яка постійно розвивається, і спираючись на свій високий професіоналізм, досвід і репутацію пропонує своїм клієнтам на ринку інжинірингових послуг сервіс найвищої якості.

Як підтвердження своїх можливостей і високої якості своїх виконаних робіт, компанія " Дом Инжиниринг " на сьогоднішній день має всі необхідні ліцензії та дозволи: Ліцензія Державного Департаменту Пожежної Безпеки МВС України № 184441, Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції № 262225, Дозвіл на початок і виконання робіт підвищеної складності № 3315.13.32.

Блискавкозахист і антизледеніння

 

Молниезащита  

Інжинірингова компанія "Дім інжиніринг" сучасне рішення всіляких інженерних задач з використанням багаторічного досвіду, комплексного підходу та якісної продукції наших європейських партнерів.

Співпрацюючи з такими партнерами як:

SCHIRTEC AG (м.Відень, Австрія) - виробник зі світовим ім'ям, активна система блискавкозахисту SCHIRTEC ESE (Early Streamer Emission), захист від імпульсних перенапруг.

OBO BETTERMANN (Німеччина) - професійні системні рішення в сфері будівництва для систем зовнішнього блискавкозахисту, заземлення, захист від імпульсних перенапруг.

LIVA grup (Туреччина) - активна блискавкозахист LIVA grup (elektrik elektronik insaat), блискавкоприймачі в попереджувальних стримерного емісією, захист від ударів блискавки.

DEVI ™ (м Вайлі, Данія) - Danske El-Varme Industri. Велике промислове предпріятіепопроізводству кабельних систем опалення "Тепла підлога", систем сніготанення, захисту трубопроводів від замерзання (антизледеніння).

Також і інших брендів перевірених часом і досвідом з виробництва: мереж теплопостачання, водопостачання та каналізації, вентиляції і кондиціонування, електромонтажного і щитового устаткування.

Наша компанія гарантує якість виконуваних монтажних робіт і тривалу працездатність та довговічність комплектуючих!

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua