БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Блискавкозахист та заземлення будинку в с. Лука

18 жовтня 2017

Складність задачі з монтажу блискавкозихисту 

Нещодавно наші спеціалісти закінчили монтаж  системи активного блискавкозахисту для одного приватногобудинку, розташованого поблизу Києва. 

Власник оригінальної будівлі зажадав, щоб  блискавкозахист не тільки надійно захищав будівлю та прилеглу територію від блискавки, а ще й, щоб  елементи її конструкції гармонійно вписалися в загальний екстер'єр будинку. До всього цього, конструкція блискавкоприймача не повинна кріпитися до даху будинку.

Якісний та індивідуальний підхід до виконання 

Врахувавщи всі побажання власника та вимоги і норми  ДСТУ Б В.2.5-38:2008, інжинери  "Дім інжиніринг"  розробили проект, в якому  використали індивідуально виготовлену щоглу , яку встановили на прибудову до будинку. Щогла виготовлена з нержавіючої сталі і стала, своєрідною прикрасою. На щоглу був встановлений активний блискавкоприймач австрійскої фірми  SCHIRTEC, а токовідводи та елементи заземлення були  змонтовані з якісних матеріалів німецької фірми  "OBO BETTERMANN". 
Господар будівлі високо оцінив проектні та монтажні роботи наших співробітників  і подякував за плідну співпрацю

 

                                            

                                            

 

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2023. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua