БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Активний блискавкоприймач S-AM. Новинка від компанії SCHIRTEC E.S.E

15 липня 2014
Активный молниеприемник S-AM

Маючи великий досвід роботи на ринку, в питанні встановлення систем блискавкозахисту, співробітники нашої компанії «Дом инжиниринг», особливо інженери і менеджери, часто зустрічалися з проблемою, яка виникає у Замовника:

Яку систему блискавкозахисту вибрати, враховуючи обсяги робіт та вартість обладнання, для захисту від попадання блискавки? - Активну систему блискавкозахисту чи пасивну класичну.

Особливо перед таким вибором стояли власники будинків зі складною конфігурацією даху.

У таких випадках, як правило, перевага віддавалася активній системі блискавкозахисту, але було одне істотне АЛЕ!. Це ціна головки активного блискавкоприймача. Незавжди було потрібно на будинки невеликих і середніх розмірів встановлювати обладнання (Активний блискавкоприймач), якій у декілька разів перекриває зону захисту від ураження блискавкою людей, будови і майна. Ця зона залежить від потужності устоновленного активного блискавкоприймача. Чим більше потужність блискавкоприймача тим більше і зона захисту активної системи блискавкозахисту, а відповідно і більше вартість самої головки!

При використанні активного блискавкоприймача більшою, ніж не обходимо потужності, в зону захисту входять і будови сусідів. Чому так відбувалося? Та тому, що на ринку не було активних молніепріемніков маленької мошность і відповідно меншою вартістю.

Тому ТОВ «Дом инжиниринг» необнократно ображать до виробника обладнання для захисту від блискавки австрійської компанії SCHIRTEC E.S.E, з проханням розробити і випустити на ринок активний блискавкоприймач не великий потужності, який можна було-б використати при захисті від попадання блискавки будівель невеликих розмірів. І ось на Український ринок надійшла новинка від австрійської компанії SCHIRTEC E.S.E:

Новинка на ринку блискавкозахисного обладнання від компанії SCHIRTEC E.S.E

Активний блискавкоприймач S-AM

Анонсований ще наприкінці минулого року, молніеприйомник S-AM торговим гігантом випускового обладнання для захисту від блискавки австрійської компанії SCHIRTEC E.S.E нарешті побачив світ на початку 2014р. Не встигнувши як слід зміцніти на ринку, довгоочікуваний молніепріемнік S-AM вже б'є рекорди з продажу на азіатському ринку блискавкозахисту.

Лабораторією «CTI» (Відень) були виконані тестові випробування блискавкоприймача S-AM відповідно стандартів NFC 17-102: 2011 і UNE 21186:. 2011 при потужності розряду в 100 кА. І отриманий сертифікат по ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004 стандартам.

Коротка характеристика:

  

Активний блискавкоприймач S-АМ встановлюється на найвищій точці будівлі і захищає не тільки сама будівля, а й все, що знаходиться в межах захисного радіусу дії блискавкоприймача.

Молниеприемник S-AM

Як завжди Ви можете скористатися послугами нашої компанії за телефоном (044) 594-26-28 м.Київ ул.О.Трутенко 10. Звертайтеся Вам будуть завжди раді!

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua