БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Глобальне потепління як наслідок подвоєння числа грозових ударів блискавки більш ніж в два рази за століття

17 листопада 2014

З кожним днем людство все більше і більше починає відчувати зміни в природі, через глобальне потепління.

Озонова діра над південним материком вже перевищила його розміри, збільшилася кількість лісових пожеж, повеней та інших стихійних лих. Від наслідків глобального потепління південні райони України можуть піти під воду, а Крим може стати островом. Все це може бути, але деякі прояви глобального потепління відчутні вже зараз. Особливо це помітно нам, як фахівцям компанії "Дім інжиніринг" з облаштування системами блискавкозахисту будівель і споруд - значне збільшення кількості та потужності грозових розрядів в останні роки. І це підтверджується нещодавніми дослідженнями американських вчених, які підтвердили, що глобальне потепління призводить до подвоєння числа грозових ударів більш ніж в два рази за століття. Ці дані були опубліковані в журналі Science і були отримані за допомогою розташованих по всьому світу регестраторів ударів блискавок.

      Ви напевно не раз чули грозові розряди і глибокої осені і навіть взимку. І тому власники будівель і споруд, як ніколи, дуже серйозно підходять до облаштування цих будівель і споруд системами як зовнішньої так і внутрішньої захисту від грозових розрядів і перенапруг.

      Рівень кваліфікації фахівців компанії "Дом инжиниринг" та їх технічне забезпечення дозволяє зробити безпечним будь-який будинок в будь-який час року, навіть в умовах глобального потепління.

Установка системы молниезащиты

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua