БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Активна система блискавкозахисту будинка в передмісті Києва

17 лютого 2016

Нещодавно фахівці нашої компанії закінчили монтаж системи активного блискавкозахисту будинка розташованого в передмісті Києва, в селі Білогородка.

На прохання Замовника, нами був виготовлений проект і виконаний монтаж системи блискавкозахисту з використанням активної головки турецької фірми "Ліва". З огляду на той факт, що в цьому будинку на даху вже були встановлені сонячні батареї, нам довелося шукати місце для установки щогли з активною головкою таким чином, щоб вона гармонійно вписалася в екстер'єр будинку. І це нам вдалося.

Активний блискавкоприймач був встановлений на щоглу, закріплений кронштейнами за зовнішній блок системи вентиляції будинку. Опускаючи були виконані на міді. А все елементи заземлення традиційно були виконані з використанням комплектуючих і матеріалів німецької фірми "OBO BETTERMANN" Після закінчення робіт, Замовник подякував інженерам і монтажникам за якісну роботу у встановлені строки.

Активна система блискавкозахисту будинка

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua