БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Активна система блискавкозахисту будинку в Хмельницькій області

29 березня 2016

В даний час на ринок України зі своїми пропозиціями виходять все більше і більше виробників активних блискавкоприймачів з різних країн світу. Це Польща, Туреччина, Австрія, Франція та інші країни. Вартість таких молниеприемников для українських споживачів залишається досить високою. Але велика кількість пропозицій активних блискавкоприймачів і різна цінова політика постачальників їх дистриб'юторів і дилерів дозволяє і нам, як монтажної організації та замовнику підібрати найоптимальніші варіанти для облаштування системою активного блискавкозахисту свого будинку або об'єкта. Показовим в цьому плані, виявився монтаж системи активного блискавкозахисту, який монтували монтажники нашої компанії в одному з селищ Хмельницької області.

Активна система блискавкозахисту будинку

 Власник будинку, прийняв рішення на користь монтажу системи активного блискавкозахисту але дуже довго не міг зважитися на вибір конкретного активного блискавкоприймача. Самостійний вибір не дав результату і тільки, після консультацій з нашими інженерами рішення було прийнято. Серед запропонованих варіантів вибір припав на турецький молнієприймач "OLP-80 ONAY PLUS ESE", з радіусом захисту до 152 метрів, що дозволило захистити всі будівлі в домогосподарстві замовника. Хочеться відзначити, що для виготовлення проекту та монтажу, замовником була обрана саме наша компанія, незважаючи на те, що будинок знаходиться в більш ніж за 250 км від Києва. Монтаж був виконаний на обмідненої матеріалах німецької фірми "OBO BETTERMANN" Не дивлячись на нестійку весняну погоду, монтажники в встановлені терміни і з високою якістю виконали монтаж. Замовнику були надані всі протоколи вимірів і як зазвичай гарантія.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua