БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Автономна каналізація та системи локальної очистки стічних вод

04 липня 2014

З 1 червня 2014 фахівці нашої компанії «Дом инжиниринг» розпочали активно просувати на ринок (продаж, проектування, монтаж і техобслуговування) автономні системи глибокої очистки стічних вод «Биопроцессор», для промислових, цивільних будівель і споруд.

Дане обладнання відрізняється високою якістю та помірною ціною, щодо закордонних аналогів. Виробляється устаткування в Україні з дотриманням всіх технічних норм і отримало всі необхідні сертифікати відповідності та позитивні санітарні ув'язнення.

Подібне обладнання давно набуло широкого застосування в Європі і стає все більш популярне у нас в Україні. Перевага таких установок полягає в тому, що в ситуації коли можливо підключитися до вуличної каналізаційної мережі система повністю рятує власника будівлі від проблеми утилізації стічних вод, переробляючи стоки до стану відповідного санітарним нормам, для викиду в навколишнє середовище. Продуктом переробки установки є вода, очищена до стану придатного для поливу газонів або скидання у водойми рибно-господарського значення, і мул, який є відмінним добривом для рослин. Виключає неприємні запахи.

Обладнання не вимагає регулярного обслуговування ассенізаторской машиною, що економічно доцільно. Враховуючи цей момент, обладнання окупається досить швидко, і через деякий час почне економити ваші гроші. Продуктивність установок знаходиться в діапазоні 1 - 100 000 чол. і термін експлуатації більше 50 років!

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua