БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Просторова сітка

22 жовтня 2017

Складність завдання з монтажу блискавкозахисту 

Дуже цікаве технічне завдання отримала наша компанія "Дім інжиніринг" на початку цього місяця.  Замовник,  в своєму ТЗ, просив облаштувати системою зовнішнього блискавкозахисту свій будинок , який розташований в мольовничому пригороді міста Києва. Але при цьому, дуже наполягав на тому, щоб зовнішні конструкції блискавкоприймачів не дуже  виступали за єлементи конструкції самого даху  В таких випадках  дуже важливо враховувати не тільки побажання Замовника, але і слідкувати за тим , щоб це не вплинуло, якимось чином  на працездатність і надійність самої системи блискавкозахисту.

Цікаве інженерне вирішення 

Врахувавши побажання власника будівлі наші інженери вирішили змонтувати на даху будинку так звану "просторову сітку", виконаної з оцинкованої сталі діаметром 8 мм, з мінімально допустимими  виносами самої сітки за межі будівлі. Ці виноси і  будуть виконувать роль блискавкоприймачів по всьому периметру будинку. Таке рішення значно збільшувало кількість монтажних операцій на даху самого будинку. Незважаючи на досить складну конструкцію даху будинку, наші монтажники дуже аккуратно виконали всі монтажні роботи на висоті, підійшовши до їх виконання  дуже відповідально.

Заземлення 

Що стосується опусків і заземлення, то ці елементи системи блискавкозахисту були виконані стандартно для подібних будівель. При виготовленні системи блискавкозахисту ми, як завжди використали якісні матеріали німецької фірми ОБО БЕТТЕРМАНН. Ця робота була на простою, але цікавою та виконана в короткі строки.

 

    

      

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua