БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Електромонтажні роботи

ТОВ "Дом инжиниринг" протягом багатьох років якісно і сумлінно виконує монтажні роботи з електропостачання житлових, адміністративних, промислових, виробничих і комерційних будівель і споруд. Індивідуальний підхід і можливість виконати комплекс робіт від проектування до сервісного обслуговування, включаючи монтаж і пуско-налагоджувальні роботи перетворює роботу Замовника з "Дім Інжиніринг" в плідну і приємну співпрацю.

Надійність нашої компанії підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів і партнерів, а також заявками на виконання нових проектних і будівельних робіт на своїх об'єктах. Привабливими вважають не тільки відповідальне і якісне виконання робіт, але й вигідні ціни.

Проект або його відсутність - не проблема

Компанією створений і успішно працює відділ проектування. Досвідчені та відповідальні проектувальники, які пройшли спеціальне навчання, розроблять проект, що задовольняє всім встановленим нормам і вимогам, забезпечать авторський контроль, розрахують необхідну кількість матеріалів для складання ресурсної кошторису.

Після цього буде складено розрахунок на виробництво електромонтажних робіт і витрат на будівельні матеріали.

При наявності готового проекту, наші фахівці уважно його вивчать, вкажуть на помилки (якщо такі є) і розрахують вартість робіт і матеріалів.

І в тому і в іншому випадку Замовнику направляється Комерційна пропозиція, з докладним описом вартості робіт включаючи монтаж і матеріали, по кожному етапу роботи.

Договір і все що в ньому

За затвердженою ціною та узгодженої кошторисної документації складається і підписується договір, в якому Сторони обмовляють зобов'язання, строки, гарантії та порядок оплати.
Загальна вартість договору і терміни виконання залежать насамперед від обсягу та складності робіт, що передбачаються договором.

Роботи з електропостачання та обслуговування систем будівель можуть бути виконані компанією "Дім Інжиніринг" в певній частині, або комплексно, тобто включати в себе:

Електромонтаж і щитове  обладнання
Електромонтаж і щитове обладнання
Системи розумний будинок
Системи розумний будинок
Генератори і стабілізатори напруги
Генератори і стабілізатори напруги
Установка кондиціонерів
Установка кондиціонерів

Всі виконані роботи передаються по акту приймання-передачі, після зняття замірів опору, циклу "фаза-нуль", з додатком технічного звіту.

Компанія "Дім Інжиніринг" здійснює діяльність на підставі отриманої ліцензії, і керується нормами, встановленими СНіП, ПУЕ, ГОСТ. Використання матеріалів, якість яких підтверджується відповідними сертифікатами і протоколами випробувань, разом з якісним монтажем, забезпечує багаторічну безперебійну експлуатацію систем електропостачання. Професійні і продумані проекти виключають переробки і значно скорочують час виконання.

Гарантія

"Дім Інжиніринг", підсумовує підрядні договори забезпечують замовнику подання річної гарантії. Крім того, підтримує гарантійні зобов'язання виробників. Практично це означає, що при виявленні браку в процесі експлуатації, досить Вашого звернення безпосередньо в "Дім Інжиніринг", який, у свою чергу, зробить ремонт або заміну дефектного пристрою.

Як дізнатися ціну і оформити замовлення

Першим ділом, слід зв'язатися з нашими співробітниками по телефону +38 (044) 594-26-28, або відправити електронний лист.

Потім будь-яким зручним для Вас способом передати проект, технічне завдання, план будови, або усно розповісти про обсяг приміщення і бажаних його функціях.

Профільний інженер розрахує попередню вартість і терміни виконання. Якщо вони виявляться прийнятними для Вас, то наші фахівці виїдуть для дослідження об'єкта, ознайомлення з проектною документацією та визначення остаточної вартості.

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua