БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Послуги компанії Дім Інжиніринг

В процесі своєї роботи ТОВ "Дім Інжиніринг" освоювалися додаткові види діяльності, необхідні для повного і комплексного обслуговування клієнтів. У результаті накопичених знань та отриманих навичок виконуються роботи з таким новим напрямами, створення проектів, монтаж інженерних мереж і систем будівель житлового, виробничого, комерційного та адміністративного призначення; постачання і установка спецобладнання.

Співробітники компанії забезпечені всіма необхідними технічними засобами, виконують роботи в зручних і обладнаних офісах. Склади, виробничі приміщення, новітнє обладнання, необхідні інструменти - полегшують і прискорюють роботу на всіх ділянках без втрати якості.

Дружний, згуртований колектив досвідчених проектувальників, інженерів, розрядних монтажників в змозі здійснити найскладніші проекти.

Здійснюється діяльність на підставі виданих уповноваженими органами ліцензій та дозволів.

1. Створення проектів

Проектна документація складається з кількох розділів, кожен з яких визначає виконання тих чи інших робіт.

Ми пропонуємо як проектування систем блискавкозахисту (будь-якої складності), наявність якої в ряді випадків передбачено законодавством, так і порівняно нових, але досить популярних систем антизледеніння і сніготанення для покрівель та благоустрою території, а також технологічного кабельного підігріву, вентиляції та кондиціонування.

Нашими фахівцями також проектуються мережі теплопостачання; водопостачання і каналізації; електропостачання (включаючи освітлення і безперебійне живлення).

Проектний відділ, за бажанням замовника може здійснювати не тільки розробку проектів, але й надавати супутні послуги від складання технічного завдання, до отримання експертних висновків та здачі об'єкта в експлуатацію, включаючи авторський контроль на кожному з етапів монтажу.

2. Монтажні роботи

Електромонтаж, монтаж інших інженерних мереж і систем, захисту від блискавок і обмерзання - основний вид діяльності компанії. За вісім років існування у фірми склався міцний колектив досвідчених майстрів, що працюють в жорсткій зв'язці з проектантами. Високий професіоналізм і злагодженість у роботі дають можливість виконання високоякісного монтажу, забезпеченого річними гарантіями.

Виробничий відділ складається з декількох підрозділів, бригади яких відповідально і сумлінно виробляють монтажні роботи.

3. Сервісне обслуговування

Після завершення будівництва та здачі об'єкта, встановлені системи вимагають обслуговування і догляду, вибору режимів роботи з максимальною ефективністю. Регулярний огляд і своєчасна заміна витратних матеріалів, усунення поточних несправностей вимагає кваліфікованих фахівців, що мають досвід в обслуговуванні встановленого обладнання. Зміст такого штату обходиться дорого. Економічно вигідніше і безпечніше для споживачів укласти договір на сервісне обслуговування з "Дім Інжиніринг".

Досвідчені інженери, механіки, електрики забезпечать ефективну та безперебійну роботу спецобладнання, встановленого як нашою компанією, так і іншими організаціями (після діагностики і можливого ремонту).

4. Поставка та продаж обладнання

Для виключення помилкових розрахунків у проектно-кошторисної документації, а також для гарантії надійності роботи систем, "Дім Інжиніринг" уклало дилерські договори з фірмами, що здійснюють великі поставки технологічного обладнання.

Це дозволяє не тільки бути впевненим у якості обладнання, що постачається, повноту його комплектації, дотримання правил транспортування, але і надати певні знижки на це обладнання нашим клієнтам, які замовлять проектування або монтаж. А також підібрати ефективне обладнання виходячи з ТЗ і бюджету замовника.
У списку наших постачальників такі великі компанії як ТОВ "Данфос", ТОВ (DEVI), ТОВ "ОБО Беттерман Україна", ТОВ "СП ШІРТЕК". Більш детальна інформація з вказівкою цін і найменувань обладнання розміщена на сторінці "ЦІНИ".

У будь-який час вас проконсультують, розрахують і підберуть обладнання з урахуванням площі і особливостей приміщення, передбачуваного бюджету. Доставлять, встановлять і запустять обладнання, а також запропонують договір на сервісне обслуговування.

Якість устаткування підтверджено відповідними сертифікатами та дозволами, гарантіями продавців.

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua