БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Весна с грозами - красиво та небезпечно

31 травня 2017
Дуже незвичайною та примхливою виявилась весна в цьому році. Різка зміна температур, від досить теплої івесняної в квітні до зимової в тому ж квітні та травні, з своїми заморозками , а часами і морозами в нічний час та справжніми заметілями. І ось нарешті, з певною долею впененост, можна констатувати, що погодні катаклізми  нарешті вгамувалися та настала справжня весна. Але нажаль попередні примхи погоди не тільки завдали шкоди посівам та плодовим деревам, а й ще трохи притупили пильність людей до одного з природних явищ, яке супроводжує настання весняної ї погоди. Мова йде, як Ви вже здогадалися про грозу. Статистика показує, що  з кожним роком, у зв'язку з глобальним потеплінням , інтенсивність грозових розрядів та іх потужність в цілому в світі збільшується.  А наслідки від влученнь блискавок набувають відповідно більш небезпечних та руйнівних маштабів. Не обійшла ця статистика і Україну. Цьго року весняна погода як би "приспала"  пильність відповідальних осіб за наявність на будинках пристроїв блискавкозахисту, та необхідну обов'язкову їх перевірку перед настанням грозовогу сезону. Так мало що не щоденно прес служба ДСНС України повідомляє про пожежі та нещасні випадки , які виникають в результаті попадання блискавки в будинки та людей, які з тих чи інших причин знехтували правилами поведінки під час грози. Так вчора, як повідомляє служба ДСНС, під час грози на Волині,через попадання блискавки  виникли пожежі одразу в двох будинках розташованих в селах Світязь, Шацького району, та в селі Бужанка Іванківського району. В результаті пожеж значно було пошкодженно вогнем обидві будівлі та частково знищені меблі та техніка, які там знаходились  та господарський інвентар. На щастя господарі будинків та їх сім'ї не постраждали.  Значно більшої шкоди наробила блискавка напередодні, в Сумскій області, де нажаль загинули люди, які були заскочені стихією на березі річки. Від удару блискавки загинуло  одразу трое риболок.
Часами люди особливо не замислюються про необхідність  захисту своїх будівель  та особливо життя   від такої небезпечної природної стихії, як блискавка, і тільки після таких трагічних  подій, які відбуваються мало не щоденно, починають встановлювити відповідні прстрої блискавкозахисту. Черговий раз хочу призвати шановних українців не нехтуйте загрозами, які несе з собою блискавка. Звертайтесь до фахівців в цій справі , які не тільки допоможуть придбати , а й установити відповідне обладнання для захисту від уражень блискавками. 

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua