БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Проектування та монтаж системи блискавкозахисту на новому офісному центрі Києва

21 травня 2014

Компанія ТзОВ «Дом Инжиниринг» закінчила роботи з проектування та монтажу системи блискавкозахисту на новому офісному центрі, який знаходиться на бульварі Івана Лепсе 6 , корпус 3 у м. Києві.

При проектуванні було прийнято рішення за допомогою двох щогл (по 22 метри кожна) виконати пасивну блискавкозахист покрівельної газової котельні, а встановивши на одну з щогл активний блискавкоприймач ми захистили всю будівлю.

На етапі проектування або початкових стадіях будівництва дуже важливо не забути про таку частину інженерних систем, як блискавкозахист. Завдяки тому, що Замовник своєчасно звернувся до нас за допомогою, у нас було достатньо часу і можливостей, щоб розробити проект і змонтувати елементи блискавкозахисту приховано - по покрівлі в стягуванні, по стіні за вентильованим фасадом.

Таким чином , окрім самих щогл на покрівлі і контрольного з'єднання в ревізійному лючке на фасаді елементів блискавкозахисту не видно. Такий вигляд і виконання не могло не порадувати клієнта, тому що зробити правильно, якісно, красиво і з урахуванням всіх побажань клієнта - наше основне завдання.

Проектирования и монтаж системы молниезащиты офисного центра   Проектирования и монтаж системы молниезащиты офисного центра

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua