БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Монтаж системи блискавкозахисту у висотній будівлі

12 жовтня 2015

До нашої компанії "Дом инжиниринг" звернулася одна зі столичних будівельних організацій з проханням, в найкоротші терміни провести монтаж системи блискавкозахисту в висотній будівлі.

Складність виконання робіт, полягала в тому, що роботи по монтажу опусків заземлення, а їх у даній будівлі повинно бути 8, виконувалися в стислі терміни і на висоті більше 60 метрів.

Терміновість виконання робот щодо блискавкозахисту, була викликана необхідністю виконання будівельниками утеплення і обшивки будинку, яка за технологією виконується після монтажу опусків заземлення. Наші монтажники успішно виконали цю роботу, проявивши при цьому свій професіоналізм і майстерність. За що отримали заслужену подяку від наших замовників. Якщо подивитися на фотографії на яких зображений хід робіт, то просто захоплює дух і гордість за таких монтажників.

Монтаж системи блискавкозахисту у висотній будівлі

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua