БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Активна система блискавкозахисту дерев

02 листопада 2015

Наступним об'єктом, захищеним від блискавки нашими фахівцями став дерев'яний будинок розташований прямо серед вікових сосен в смт Козин, Київської області.

Оскільки будинок оточений високими соснами, і ймовірність попадання блискавки в ці сосни збільшується, що може призвести до займання самої сосни, а в подальшому і до пожежі в будинку, фахівці компанії "Дім інжиніринг" встановили на цьому будинку активну систему блискавкозахисту, яка дозволяє "перехопити "удар блискавки на себе і захистити від пожежі сосни і будинок. Весь монтаж (опускаючи, заземлення та ін.) Був виконаний з мідних провідників.

Складність подібних "лісових" робіт полягає в тому, що дуже важко домогтися потрібного значення опору заземлення в сухому піщаному грунті. Хочеться відзначити, що монтаж системи активного блискавкозахисту SCHIRTEC ESE був виконаний якісно і замовник, і монтажники залишилися задоволені виконаною роботою.

Активна система блискавкозахисту дерев'яного приватного будинку

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua