БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Проектування та монтаж активної системи блискавкозахисту на новому котеджі

02 жовтня 2014

Черговий проект нашої компанії з проектування та монтажу активної системи блискавкозахисту на новому котеджі, який знаходиться в c. Гвоздів, Васильківського р-ну., Київської обл.

У проекті використано мідний провідник і мідні кріплення для нього, що забезпечує довговічність системи та збереження естетичності екстер'єру будівлі. Заземлювальні пристрої виконані з гарячеоцинкованих стрижнів, смуги і кріплень. Гарячеоцінкование матеріали для заземлення забезпечують високу надійність і довговічність виробу, а так же невисоку ціну.

Всі матеріали, використовувані в проекті, окрім активного блискавкоприймача виробництва компанії OBO Bettermann (Німеччина).

Використовуючи систему активного блискавкозахисту, ми виконали весь комплекс монтажних робіт в короткий термін і за невисоку ціну, використовуючи одну активну головку Liva Grup LAP-CX125 Type (Туреччина).

проектування та монтаж активної системи блискавкозахисту на новому котеджі

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua