БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Проектування та монтаж пасивної системи блискавкозахисту котельні, захист газового обладнання

17 грудня 2014

Декілька днів тому, були закінченні роботи з проектування та монтажу пасивної системи блискавкозахисту захисту газового обладнання  та здачі в експлуатцію газової котельні в с.Петропавлівська-Борщагівка Києво-Святошинського р-ну Київської обл.

Було поставлено завдання здійснити роботи з монтажу пасивної блискавкозахисту газового обладнання, вклавшись в мінімальний бюджет.

У проекті використано алюмінієвий провідник і сталеві нержавіючі кріплення, що забезпечує довговічність системи. Заземлювальні пристрої виконані з гарячеоцинкованих стрижнів, смуги і кріплень. Гарячеоцінкование матеріали для заземлення забезпечують високу надійність і довговічність виробу, а так само невисоку ціну. Всі матеріали, використовувані в проекті виробництва компанії OBO Bettermann (Німеччина).

Використовуючи алюмінієвий провідник, нержавіючі кріплення і оцинковане заземлення Ми змогли за скромний бюджет виконати монтаж пасивної блискавкозахисту надійно та довговічно.

Пасивна система блискавкозахисту газового обладнання на котеджі

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua