БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Комплекс робіт з проектування та монтажу системи зовнішнього блискавкозахисту індивідуального житлового будинку

27 жовтня 2014

Наша компанія завершила комплекс робіт з проектування та монтажу системи зовнішнього блискавкозахисту для індивідуального житлового будинку в с. Лісники.

При установці щогли був використаний високоміцний діелектрик, т.к. блискавкоприймач кріпився до металевої рами пов'язаної з металевим каркасом будинку. Струмовідводи, щоб не псувати фасад будівлі, було вирішено прокласти в декоративних колонах уздовж водостічних труб.

Контур заземлення системи блискавкозахисту виконаний з гарячеоцінкованой сталі, що забезпечує високу надійність, довговічність і підтримання параметрів заземлення в нормі довгі роки.

Матеріали, використовувані при проектуванні та монтажі активного блискавкозахисту, крім самого активного блискавкоприймача, виробництва німецької компанії OBO Bettermann. І всього одна активна головка Schirtec S-AS (Австрія) для захисту всього будинку.

Вибір припав саме на активну систему блискавкозахисту ще й через безліч сонячних батарей на покрівлі, захистивши які пасивної блискавкозахистом буде як мінімум не красиво.

фото..

Система внешней молниезащиты индивидуального жилого дома Активная молниезащита дома

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua