БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Кажуть: "Вік живи вік учись!"

25 грудня 2015

Кажуть: "Вік живи вік учись!" Здавалося б при чет тут, мається на увазі дана фраза, блискавкозахист або електропідігрів. Це основні напрямки діяльності компанії "Дом инжиниринг". Виявляється, що для того, щоб бути зараз конкурентно спроможним у цих напрямках, необхідно не тільки підтримувати високий рівень професійно ональних знань і навичок, але й постійно підвищувати його. 

Дом инжиниринг - блискавкозахист

Фахівці нашої компанії, а це стосується абсолютно всіх співробітників, починаючи від директора, головного бухгалтера і закінчуючи технічним працівником постійно протягом року навчаються для підвищення свого кваліфікаційного рівня на всіляких курсах і тренінгах і самостійно.

Інженери і менеджери повинні не тільки досконало знати продукт просувний на ринку, але і стежити за всіма новими розробками в цьому напрямку, для того що б відповісти на будь-які питання наших клієнтів, і запропонувати їм найкраще оптимальне інженерне рішення. Деякі курси проводяться нашими давніми партнерами "OBO BETTERMAN" і DEVI на безоплатній основі. Але основна частина витрат з навчання та підтриманню знань на високому рівні лягає на плечі нашої компанії. Це навчання і перепідготовка інженерів, електромонтажників, висотників, електрозварювальників на базах спеціалізованих підприємств, НДІ та вищих навчальних закладах.

Ми постійно співпрацюємо з НУЦЗУ (Національний університет цивільного захисту України ", Навчально виробничий центр" Професіонал ", Міжнародна асоціація" Пожежна безпека України "," Навчально курсовий комбінат "при Київській обласній адміністрації та багатьма іншими навчальними та виробничими підприємствами. Всі навчальні заклади володіють необхідною базою, де працюють викладачі з вченими ступенями. Деяких з них ми залучаємо для навчання наших співробітників на майданчику нашого підприємства.

Керівники підрозділів ТОВ "Дом инжиниринг" самі постійно проводять внутрипроизводственное навчання. Особливо це стосується навчання за такими напрямками як, техніка безпеки, пожежна безпека, безпечна робота на висоті. Всі співробітники в обов'язковому порядку повинні скласти іспит після відповідного навчання. Так що фраза "Вік живи вік учись" актуальна завжди і для всіх.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua