БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

На ринок України повертається терморегулятор DEVIreg 527

19 грудня 2014

І знову ж доводиться повертатися до того, що людям звично і зручно як кажуть «все нове - добре забуте старе». Компанією DEVI було прийнято рішення повернути на ринок України, добре зарекомендував себе терморегулятор Devireg 527 - електронний терморегулятор, який працює без датчика підлоги, з пропорційним регулюванням в інтервалі 30 хв.

терморегулятор DEVIreg 527

Свого часу компанія Devi прибрала зі свого списку даний терморегулятор у зв'язку з малим попитом на нього і передовими технологіями дозволяють виконати необхідний функціонал в сенсорному виконанні. І як ви знаєте компанії це вдалося випустивши на ринок терморегуляторів України свій флагман - терморегулятор DEVITouch.

Але по закінченні не великого періоду часу, де неможливо встановити або замінити датчик температури підлоги на проводі виявився незамінним Devireg 527. Принцип дії заснований на пропорційній зміні потужності. Наприклад, при установці ручки на значення «3» регулятор буде протягом 15хвилин подавати напругу для гріючої секції, потім 15 хвилин не подавати і т.д. При цьому пристроєм, коммутирующим процес, є силове електромагнітне реле.

Коротка характеристика:

характеристика DEVIreg 527

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua