БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Щорічна зустріч партнерів Данфос

09 лютого 2017

На початку лютого цього року  відбулася ювілейна щорічна зустріч дистрибьютерів та партнерів

компанії "Данфосс. Україна"  

На цю зустріч, як завжди, були запрошені і представники нашої компанії ТОВ "Дім інжиніринг",  ми давні партнери і дилери " DEVI" - напрямок електроопалення компанії "Danfoss Україна"  

Нашій спільній співпраці цього року виповниться вже 10 років.

Як бачите теж солідний вік, особливо враховуючи українські реалії.  

Хочеться відмітити, що ця зустріч була присвячена 20-й річниці роботи компанії " Данфосс" на ринку України. 

Зустріч відкрив директор з продажу  та  маркетингу, теплові рішення компанії Данфос пан  Андрій Берестян, який підвів деякі підсумки роботи компанії за 2016 рік і розповів про плани на майбутнє. Пан Берестян подякував усіх присутніх за гарну спільну роботу  в  2016 році, що призвело до 18% зростання продажів у валюті за 2016 рік в порівнянні з попереднім роком, і це не дивлячись на дуже не стабільну економічну і політичну ситуацію в нашій даржаві, і на тривалі бойові дії на сході України.

З вітальним словом виступила і регіональний директор по Східной Європі Данфосс пані Дорота Ежельска, яка у своєму виступі також відмітила зростання продажів в Україні, розповіла про плани роботи компанії на поточний рік і про нові тенденції на регіональних ринках.Особливо були освітлені нові можливості компанії у світлі співпраці компаній Danfoss i Sondex. 

З цікавою і корисною інформацією виступив і керівник  напряму електроопалювання  компанії "Danfoss Україна" пан Віктор Драчук. У своєму виступі Драчук підвів підсумки роботи напряму електроопалювання, розповів про нові вироби які презентує компанія Данфосс в 2017 році, а також про зміну порядку розрахунків проектів енергоспоживання для потенційних  замовників.

З великим нетерпінням ми чекали підведення підсумків конкурсу проектів.

На конкурс проектів від нашої компанії "Дім інжиніринг" були виставлені два проекти: "Система сніготанення і антиобмерзання даху і відкритого майданчика з басейном на даху 26 - поверхової будівлі житлового комплексу "Obolon Residences" в місті Києві і проект "Системи антиобмерзання даху  будівлі "БТІ" теж в місті Києві.

При розгляді проектів, наші проекти були відмічені як одні з найкращих.

Сама програма зустрічі була дуже різноманітна і насичена. Компанія Данфос Україна запросила на зустріч представників фінансових компаній і банків, які в стислій формі змогли освітити питання державної  програми кредитування енергозбереження, а також програми " IQ ENERGY "

В кінці зустрічі дистрибьютерів і партнерів компанії Данфосс відбувся банкет, перед яким організатори зустрічі провели безліч конкурсів і тематичних ігор.

 Більш детальнішу информацію про зустріч наші диллери можуть  отримати додатково, звернувшись до наших менеджерів.

Чекаємо Ваших питань з нових напрямків роботи і заявок на виконання проектів та монтажних робіт.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua