БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Обслуговування інженерних систем

Це комплекс заходів спрямованих на підтримання інженерних систем в працездатному стані, продовження терміну їх служби, попередження аварійних ситуацій, а так само на оптимізацію роботи для забезпечення максимальної економічної ефективності. При проведенні планового та позапланового обслуговування проводиться детальний огляд комунікацій та обладнання для визначення їх стану, заміна витратних матеріалів, а при виявленні несправностей проводять поточний ремонт або заміну обладнання.

Періодичність проведення робіт залежить від типу системи та її особливостей. Повний перелік інженерного обладнання та комунікацій, що підлягають обслуговуванню, а так само його періодичність вказується в спеціальному додатку до сервісного договору.

Про всі особливості обслуговування конкретних інженерних систем ми розповімо в окремих статтях на нашому сайті. Тут же скажемо пару слів про переваги комплексного підходу. Замовляючи повний комплекс робіт в одній організації можна заощадити час і кошти , а так же бути впевненим у якості робіт . Не секрет що більшість помилок і недоробок виникає через неузгоджені дії різних підрядних організацій. Найчастіше виникає неприємна ситуація коли підрядники намагаються перекласти відповідальність один на одного і розібратися у всьому цьому варто нервів і часу. Щоб цього уникнути укладайте сервісний договір на комплексне обслуговування інженерних систем з надійною організацією, такий як ТзОВ «Дом Инжиниринг»

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua