БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Терморегулятори Devireg ™
Терморегулятори для систем «Тепла підлога».

Для управління системою «Тепла підлога» використовуються спеціальні електронні реле (терморегулятори). Терморегулятори виробляють включення і виключення нагрівального елемента, залежно від температури підлоги або повітря.

Терморегулятори бувають електронні з механічним керуванням (прості) DEVIREG 130.132.530.531.532, програмовані з простим таймером Devireg 535 і програмовані з інтелектуальним таймером Devireg сенсорний.

Терморегуляторы Devireg™

Devireg™ 130,131,132

Терморегулятори електронні для систем комфортного підігріву поверхні підлоги або повного опалення приміщення, з можливістю монтажу на поверхню стіни без монтажної коробки. Серія регуляторів Devireg ™ 130 включає в себе прості, але ефективні терморегулятори на 16 Ампер, сучасного дизайну для встановлення всередині приміщень. Терморегулятори Devireg ™ 130 забезпечують зручний і точний контроль за температурою підлоги з будь-яким типом поверхні.
Серія включає в себе:
Devireg ™ 130 з датчиком підлоги на проводі,
Devireg ™ 131 з вбудованим датчиком температури повітря,
Devireg ™ 132 з вбудованим датчиком температури повітря і датчиком обмеження температури підлоги.

Devireg™ 130,131,132.

Devireg™ 530,531,532

Терморегулятори електронні для систем комфортного підігріву поверхні підлоги або повного опалення приміщення, монтовані на стіну в монтажну коробку. Серія терморегуляторів Devireg ™ 530 складається із зручних і ефективних регуляторів з сучасним дизайном для приміщень. Серія Devireg ™ 530 забезпечує легкий і точний контроль за системами кабельного обігріву з будь-яким типом поверхні.
У серія входять:
Devireg ™ 530 з датчиком підлоги на проводі,
Devireg ™ 531 з вбудованим датчиком температури повітря,
Devireg ™ 532 з вбудованим датчиком температури повітря і датчиком обмеження температури підлоги на проводі.

Devireg™ 530,531,532.

Devireg™ 535

Програмований терморегулятор Devireg ™ 535 з "простим" таймером. Програмується на управління системами або з датчика підлоги, або з датчика температури повітря або з датчікаом повітря та обмеження температури підлоги.

Таймер простий у використанні, завдяки умовному поділу доби на 4 періоди: ранок, день, вечір і ніч. "Простий" таймер увазі включення-виключення системи нагріву в точно заданий користувачем час, без урахування інерційності нагрівання конструкції підлоги. На регуляторі може бути встановлена максимальна температура нагріву кабелю, що дає можливість використовувати його в дерев'яних підлогах, або мінімальна температура, що дозволяє забезпечувати постійне комфортне тепло, наприклад, у ванній кімнаті навіть влітку.

Devireg™ 535

Devireg™ Touch – це перший термостат, оснащений сенсорним екраном! Сумісний з різними типами декоративних рамок і датчиками температури практично всіх виробників систем обігріву «Тепла підлога». Devireg ™ Touch - це швидке і якісне рішення для створення практично будь-якої системи «Тепла підлога». 

Devireg ™ Натиснути можна об'єднати з вже існуючою системою, забезпечуючи просту модернізацію з просунутими особливостями енергозбереження, щоб скоротити рахунок за енергоспоживання, не ставлячи під загрозу комфорт, і все це за допомогою декількох дотиків до 2-х дюймовому екрану терморегулятора Devireg ™ сенсорний.
Devireg ™ Натиснути має гнучкий таймер настройки регулювання з 15-хвилинними інтервалами часу.

Параметри та налаштування, можуть бути скопійовані з одного терморегулятора на інший, що економить час, що витрачається на налаштування аналогічних систем.
На терморегулятори Devireg ™ з сенсорним поширюється гарантія терміном 5 років, що також є вагомим аргументом при виборі пристрою регулювання кінцевим користувачем.

Devireg™ Touch

Devilink™

Devilink ™ являє собою систему безпровідного управління нагрівальними системами, що дозволяє контролювати температуру у всіх приміщеннях в будинку через центральну сенсорну панель.
Система Devilink ™ складається з наступних компанентов:
- Devilink ™ CC (центральна панель) - обов'язковий елемент.
- Devilink ™ FT (регулятор температури підлоги) - обов'язковий елемент, включає-вимикає нагрівач, може контролювати температуру підлоги.
- Devilink ™ RS (датчик температури повітря) - додатковий елемент, для систем "Опалення", передає на центральну панель температуру повітря.

Devilink™

Терморегуляторы для систем антиобледенения и снеготаяния

Devireg™ 330

Серія терморегуляторів Devireg ™ 330, моделі на 5 різних температурних діапазонів.
Devireg ™ 330, від -10 ° C - +10 ° C, використовується переважно в системах захисту від замерзання труб з водою.
Devireg ™ 330, 5 ° C - 45 ° C, використовується в системах "Тепла підлога".
Devireg ™ 330, 15 ° С - 30 ° С, застосовується для систем повного опалення приміщень. Окремий датчик температури повітря встановлюється всередині приміщення.
Devireg ™ 330, 30 ° С - 90 ° С, використовується в основному при необхідності підтримувати певну температуру рідини в трубах або ємностях.
Devireg ™ 330, 60 ° C - 160 ° C, високотемпературний з силіконовим датчиком. В основному використовується при необхідності підтримувати певну температуру рідини в трубах або ємностях.

Devireg™ 330

Devireg™ 316

Універсальний терморегулятор Devireg ™ 316 використовується для установки як усередині приміщень, так і зовні. Регулятор має розширений діапазон регульованої температури від -10 ° C до +50 ° C, з можливістю установливать діапазон температур - максимальну і мінімальну температури.
Терморегулятор Devireg ™ 316 крім можливості регулювати в широкому діапазоні температури може бути використаний у різних областях застосування:
- У системах обігріву поверхні,
- У системах сніготанення,
- При установці кабельних систем на ринвах,
- У системах захисту від замерзання.

Devireg™ 316

Devireg™ 610

Терморегулятор герметичний Devireg ™ 610 може монтуватися зовні приміщень, де пристрій не захищене від дії атмосферних опадів, перепадів температури і т.п.
Регулятор встановлюється на стіну або хомутом на трубу і контролює температуру в діапазоні від -10 ° C до +50 ° C.
Завдяки настільки широкому температурному інтервалу Devireg ™ 610 можна використовувати для різних призначень.
Має клас захисту IP44.
Область застосування:
- Для обігріву та захисту від замерзання труб,
- У системах захисту від обмерзання,
- У системах сніготанення,
- Для підігріву підлоги вологих приміщень,
- Для систем кондиціонування.

Devireg™ 610

Devireg™ 850

Терморегулятор Devireg ™ 850 застосовується в системах захисту від намерзання снігу і льоду на покрівлях і відкритих майданчиках. Цифрові датчики забезпечують регулятор інформацією про рівень вологості і температури. Підключення від 1-го до 4-х датчиків вологості. Devireg ™ застосуємо для будь-яких видів зовнішньої установки.
Регулятор двозонний, що дає Вам можливість розбити необхідний простір на 2 умовних сектора, наприклад, північна сторона і південна. Ви можете задати більший пріоритет однієї з зон при необхідності.

Використовуючи Devireg ™ 850 Ви можете, таким чином, проектувати систему з 2-ма зонами з датчиками грунту, або з 2-ма зонами з датчиками покрівлі або з 2-ма зонами з комбінацією цих двох видів датчиків.

При правильному регулюванні ви можете заощадити на експлуатаційних витратах до 60% електроенергії при обігріві грунту і до 40% при обігріві покрівлі в порівнянні із звичайними терморегуляторами.

Devireg™ 850

На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ".

 

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua