БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Нагрівальні мати під дерев'яне покриття підлоги DEVIdry ™

Електричні нагрівальні мати DEVIdry ™ розроблені спеці ально для «сухої» установки під дерев'яне покриття підлоги. Можна уникнути робіт, пов'язаних із заливкою нагрівального кабелю в стяжку і, таким чином, легко і просто отримати «Тепла підлога» разом з новим дерев'яним покриттям. Покриттям підлоги може бути паркет, ламінат або паркетна дошка товщиною до 25 мм, а також ковролін і лінолеум.

Переваги прімененіянагревательних матів DEVIdry ™

1. Нагрівальні мати для «сухої» установки без стяжки під дерев'яні покриття.

2. Не потрібно облаштування стяжки.

3. Заміняють розділову положки.

4. Вбудовані герметичні роз'єми для швидкого з'єднання та підключення.

5 Швидко монтуються, легко і просто підключаються:. Розкласти мати, з'єднати роз'єми і встановити покриття.

6. Низька вартість монтажних робіт - система «Зроби сам».

7. Мінімальна товщина конструкції підлоги.

8. Знижені вимоги до рівності бетонної основи.

9. Комфортне розподіл тепла в приміщенні.

10. Додаткова тепло і звукоізоляція підлоги.

Конструкція нагрівальних матів DEVIdry™

Нагрівальний кабель встановлений між двома пластиковими шарами на алюмінієву фольгу для рівномірного розподілу тепла. Мати мають вбудовані герметичності роз'єми - так звана DEVIdry ™ Натисніть система - вони дозволяють легко підключати їх один до одного. Для підгонки мату під розміри приміщення використовуються «зони підрізування». Можна відрізати до 25 см, як від верхнього, так і від нижнього краю нагрівального мату DEVIdry ™.

1. Покриття - прогумований пластик, міцна поверхня.

2. Кабель нагрівальний - екранований.

3. Поліестерова плівка - захист фольги.

4. Алюмінієва фольга - рівномірний розподіл тепла.

5. Спінений пластик - теплоізолятор і звукоизолятор.

6. Роз'єми - герметичне, швидке і надійне підключення.

 

Технічні характеристики нагрівальних матів DEVIdry ™ 100.

• Товщина мати: 8 мм.

• Ширина мата: 1 м.

• Довжина мата: 1, 2, 3, 4 і 5 м.

• Нагрівач: екранова ван ний кабель.

• Макс. струм роз'єму: 10 А.

• Питома потужність: 100 Вт/м2 (230 В) 90 Вт/м2 (220 В).

• Електроізоляція: подвійна, клас II.

• Звукоізоляція: K17dB.

• Клас захисту: IPX7 (герметіч).

Нагрівальні мати DEVIdryНагрівальні мати DEVIdry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагрівальні мати DEVIdry

Підбір обладнення системи DEVIdry ™, загальні рекомендації.

Під ламінат або під дерев'яне покриття нагрівальні мати необхідно встановлювати так, щоб рівномірно обігрівалась максимально можлива площа! При спробі зонного підігріву невеликих ділянок Деревини підлоги може виникнути викривлення покриття через різне термічного розширення підігріваються і не підігріваються ділянок. У цьому випадку в покритті підлоги потрібно виконувати термокомпенсаціонних шви. Переконайтеся, що в місці установки нагрівальних матів не планується установка стаціонарної меблів без ніжок. Для підгонки нагрівальних матів під розмір приміщення використовуються так звані «зони підрізування». Можна відрізати до 25 см як від верхнього, так і від нижнього краю нагрівального мату DEVIdry ™. Якщо залишилися вільні ділянки підлоги, то на них встановлюється мат-заповнювач DEVIdry ™ FM (випус ка ється площею 1, 2 і 4 м2) або залишки мату з зон підрізування.

Слід пам'ятати, що потрібно залишити смугу не менше 8 см між стіною і першим (правим) нагрівальним матом для підключення роз'єму кабелю живлення. Ця смуга закривається матом-заповнювачем. Нагрівальні мати підключаються один до одного за допомогою вбудованих роз'ємів. При зміні напрямку укладання або при перериванні послідовної стикування матів, подальше підключення здійснюється за допомогою СПЕЦІАЛЬНОГО з'єднувального кабелю DEVIdry ™ Хдліной 25100 або 200 см. Макс. Струм (потужність) з'єднаних один з одним матів і підключаються до терморегулятора через один кабель не повинен перевищувати 10 А (2300 Вт).

Застосування терморегулятора з датчиком температури підлоги обов'язково. Регулятор повинен мати можливість установки обмеження максимальної температури підлоги. Як і всі інші нагрівальні системи, DEVIdry ™ буде рабо тать значно ефективніше при використанні покриття з найменшим термічним опором і при наявності термоізоляції в конструкції підлоги. Термічний опір покриття підлоги не повинно перевищувати 0,18 м2 · -/Вт. Це відповідає приблизно 20 мм м'якого дерева (сосна) або 25 мм твердого дерева (дуб).

Стандартна конструкція підлоги

В Україну завозяться нагрівальні мати з питомою потужністю 100 Вт/м2 при 230 В, що згідно Європейських норм забороняє їх установку на дерев'яну основу підлоги (підлога під матом). Тобто підстава підлоги повинно бать бетонним, цементно-піщана стяжка або подібне.

Нагрівальні мати DEVIdry

Підбір обладнання системи DEVIdry™

Рекомендується виконати ескіз приміщення на папері в клітку з дотриманням пропорцій розмірів і на ній прокреслити можливе рас положення матів, роз'ємів і регулятора.

Приклад 1. Вибір оборудованіядля кімнати розміром 3,03 х 4,88 м.

Довжина стіни з віконним прорізом дорівнює 3,03 м, що відповідає довжині 3 м одного з нагрівальних матів.

Отже, потрібно укладати нагрівальні мати вздовж цієї стіни. «Зайві» 3 см - це зручний для укладання матів запас, при якому не потрібно підрізка по довжині. Обраний напрямок укладання зумовлює місце установки регулятора. На малюнку - це тільки правий верхній кут. Як варіант - роз'єми можна рас покласти «знизу», тоді регулятор слід встановлювати в лівому нижньому кутку.

Площа приміщення:

3,03 х 4,88 = 14,8 м2. Чотири мату DEVIdry ™ 100 площею 3 м2 покриють 12 м2 підлоги. Отже додатково нужею мат-заповнювач на площу 14,8 м2 До 12 м2 = 2,8 м2, ближай ший - 3 м2 (1 +2 м2). Потужність системи з чотирьох матів 3 м2 буде 240 Вт х 4 = 960 Вт, що не перевищує максимально допустиму потужність 2300 Вт або струм 10 А.

Нагрівальні мати DEVIdry

На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ".

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua