БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Обігрів в бетонній стяжці Deviflex

Кабельні системи в бетонній стяжці.

Кабельні системи прямої дії, що зазвичай мають встановлену потужність до 150 Вт/м2, включають в себе нагрівальні кабелі або мати, розташовані у верхньому шарі стяжки на яку монтується покриття підлоги. Зазвичай нагрівальні кабелі встановлюються в шар цементно-піщаної стяжки товщиною хв. 3 см.

Кабельна система прямої дії може використовуватися в якості системи «Повне опалення через пів» - для підтримки необхідної температури повітря або в якості системи «Тепла підлога» - системи комфортного підігріву поверхні підлоги. У першому випадку кабельна система опалення DEVI - єдине джерело тепла в приміщенні. У якості «Теплого статі» система DEVI обов'язково працює одночасно з іншого опалювальною системою, наприклад, з водяними радіаторами. Система «Повного опалення» призначена для компенсації тепловтрат, забезпечує постійну температуру повітря в приміщенні і працює тільки в опалювальний період, в той час як система «Тепла підлога» спрямована на підтримку комфортної постійної температури підлоги.

Питома потужність

Питома потужність вказує на те, яка кількість Ватт необхідно встановити на квадратний метр площі підлоги (Вт/м2). Для повного опалення ця потужність повинна компенсувати розрахункові тепловтрати приміщення і забезпечити необхідну температуру повітря. Тепловтрати залежать, головним чином, від кліматичних умов і теплоізоляції будівлі. Ми припускаємо, що вони розраховані або інформація про них доступна з проекту. Після визначення сумарної потужності нагрівальної системи враховується вільна площа (м2) по мещения, тобто площа, де буде встановлений нагрівальний кабель. Це означає, що площа, займана стаціонарними предметами (ванні, унітази тощо) та площа крев зон віднімаються із загальної площі приміщення. Та ким чином, необхідна потужність на буде пропорційно вище.

Для зниження часу реакції системи і для компенсації зниження напруги мережі встановлювана потужність зазвичай розраховується з коефіцієнтом запасу 1,3. Результат цих розрахунків дає необхідну потужність наг-ревательного елемента кабелю або мата. Як правило системи опалення для нових будівель з дуже хорошою ізоляцією становить 40K60 Вт/м2, для старих будівель без ізоляції - 100-120 Вт/м2. Якщо розрахункова потужність перевищує 200 Вт/м2, то ми рекомендуємо використовувати додаткові системи опалення - радіатори, конвектори тощо У приміщеннях з великим склінням і дверима ми рекомендуємо біля них в крайових зонах шириною 0,5-1,5 метра встановлювати потужність до 200 Вт/м2. Для систем «Тепла підлога» зазвичай встановлюється потужність 130-150 Вт/м2.

 

Обогрев в бетонной стяжке DEVIflex

Вибір продукту

При установці систем прямої дії використовуються нагрівальні кабелі Deviflex ™ з максимальною потужністю 20 Вт / м. Зазвичай кабель кріпиться за допомогою сталевої монтажної стрічки DEVIfast ™ (елементи кріплення на ній через 2,5 см). Як альтернативу можна використовувати тонкі нагрівальні мати з потужністю 100, 150 або 200 Вт/м2 (230 В). Після визначення загальної необхідної потужності системи вибирається кабель з найближчою більшою потужністю з ряду що виготовляються на заводі. Для досягнення оптимального комфорту і економічності системи рекомендується використовувати терморегулятори з простим таймером - DEVIREG ™ 535, або інтелектуальним тай мером - DEVIREG ™ Touch, або систему бездротового контролю Devilink ™.

Установка

Нагрівальні кабелі або мати рекомендується встановлювати на відстані приблизно 3-5 см від поверхні підлоги і з кроком кабелю від 5 до15 см. Для кріплення кабелів Deviflex ™ рекомендується використовувати монтажну льон ту DEVIfast ™. Як варіант, кабель може бути прикріплений до закладається в стяжку сталевий армуючої сітки. Кабель не повинен сопрікосающіхся з термоізоляцією! Важливо, щоб конструкція підлоги була добре ізольована знизу, і тепловтрати були зведені до мінімуму. Інший важливий елемент - вертикальна «торцева» ізоляція стяжки біля зовнішніх стін. Вона перешкоджає втратам тепла в горизонтальному напрямку через стіни. Крім того, вона компенсує горизонтальне теплове розширення конструкції підлоги. Термоізоляція і гідроізоляція конструкції підлоги повинна відповідати чинним будівельним нормам і правилам. Ці вимоги являються загальними будівельними нормами і не відносяться тільки до підлог з нагрівальним кабелем. Для отримання більш докладної інформації по конструкції підлоги і заливці стяжки, зверніться до фахівців-будівельникам. Більш детальну інформацію по установці нагрівального кабелю можна знайти в розділі «Громад інструкції з установки» на передостанній сторінці, а також у Інструкціях до нагрівальних кабелів / матам.

 

Поверхні підлоги.

Нагрівальний кабель може встановлюватися в стяжку практично під будь-яке покриття підлоги. Перш ніж використовувати склеювальні склади, необхідно проконсультуватися з виробником покриття. При установці дерев'яних підлог безпосередньо по верх бетонної стяжки з нагрівальним кабелем, не обходимо дотримуватися інструкції виробника. Більш докладно про кабельних системах в дерев'яних підлогах см. в розділі «Опалення в дерев'яних підлогах». Покриття з високим рівнем термоізоляції, та Електричні як товсті вовняні килими або лінолеум з товстою підкладкою, можуть обмежити передачу тепла на поверхню підлоги. У подібних випадках, проконсультуйтеся з виробником цих матеріалів щодо можливості їх застосування.

На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ".

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua