БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Системи антиобледеніння, установка на грунті

Автостоянки, дороги, тротуари, зовнішні сходи, навантажувальні рампи і мости - найбільш поширені місця установок систем танення снігу і льоду DEVI на грунті.

ТзОВ "Дом инжиниринг " - офіційний дилер компанії DEVI . Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте всебічну та якісну консультацію нашого фахівця по попросилася систем танення снігу, вам зроблять технічні розрахунки, згідно з якими підберуть необхідне обладнання, а при необхідності смонтіруютіруют систему на вашому об'єкті і навчать персонал правилам користування.

Антизледеніння

Встановлювана потужність.

При розрахунку необхідної потужності систем танення снігу і льоду на один квадратний метр площі, слід враховувати наступне:

1. Географічне місце розташування об'єкта та специфіка установки системи.

2 . Вимоги, що пред'являються до системи: наприклад, швидкість танення снігу і льоду - вона залежить від потужності нагрівального елемента яка зазвичай встановлюється для північних районів України - в межах від 250 до 400 Вт на 1м2.

Потужність кабелів, використовуваних для підігріву в таких місцях, як мости , навантажувальні платформи і т. п., необхідно збільшувати мінімум на 50 % через їх дуже великий чувствітельноті до впливу холодної погоди, що увеличевается тепловтрати викликані охолодженням кабелю вітром зверху і знизу.

Тому, для зниження тепловтрат вниз бажано укладати кабель поверх термоізоляційного матеріалу. Якщо такої можливості немає, ми рекомендуємо використовувати кабель з максимально можливою потужністю.

Встановлювана потужність кабелю повинна бути вище, якщо:

1. Кабель встановлений на місцевості, обдувається вітром у зимовий період. Швидкість вітру 10 м / с додатково знижує температуру приблизно на 5оC. Чим більше швидкість вітру, тим більше падіння температури.

2. Кабель встановлений в гірській місцевості. Ми рекомендуємо звелічіть потужність на 50 Вт/м2 для систем, розташованих більш ніж на 1000 м вище рівня моря.

3. В області установки системи сніготанення часто наблюдаютсяобільние снігопади. Якщо рівень опадів перевищує 6,3 мм води кожні 6 годин, необхідно збільшити потужність на 50 Вт/м2.

Обладнання для установок на грунті

Для танення льоду і снігу використовуються нагрівальні кабелі Deviflex ™ з мінімальною потужністю 17 Вт/м2 або нагрівальні мати Devimat ™ з мінімальною потужністю 250 Вт/м2. Для установок в асфальті ми рекомендуємо використовувати нагрівальні кабелі або мати Deviflex ™ / Devimat ™ DSVK. Для управління системою танення льоду і снігу Користуйтесь терморегулятори Devireg ™ 850,610,330 або 316 з датчиком вологості, температури грунту або температури зовнішнього повітря.

Установка під асфальт

Існує два способи установки системи під асфальт:

1. Якщо кабель не має ізоляції, стійкої до температури порядку 200 ° C, перед укладанням асфальту кабелі покриваються тонким флоем піску або краще бетону (принаймні 2 см), який запобігає пошкодження ізоляції кабелю гарячим асфальтом. Перш ніж укладати асфальт, його необхідно охолодити до температури 130 ° C ; 140 ° C. Для такого способу установки ми рекомендуємо використовувати кабель Deviflex ™ Типу DSIA або DSIG.

2. Асфальт укладається безпосередньо на кабелі або нагрівальні мати.

Для таких установок DEVI рекомендує використовувати кабелі Deviflex ™ або нагрівальні мати Devimat ™ DSVK , здатні протягом короткого часу витримувати температуру 240 0C. Цей тип кабелю не обов'язково покривати захисним шаром , що дозволяє заощадити час і витрати на установку. При укладанні асфальту бажано не використовувати важке обладнання, щоб не пошкодити кабель. Мінімальна товщина асфальту над нагрівальним кабелем Deviflex ™ має бути 5 см. Перед укладанням асфальту і після неї електрик повинен виміряти опір кабелю та ізоляції .

Установка під тротуарну плитку

При установці нагрівальних кабелів під бетонну тротуарну плитку (ФЕМів - фігурні елементи мощення) потрібно бути особливо обережними, щоб не пошкодити кабель. Поверхня на яку укладають кабель має бути повністю рівною, без заглиблень, вільної від каменів або інших гострих предметів. Нагрівальні кабелі повинні бать встановлені близько до плит, на глибині 2; 3 см в шарі піску.

Установка під бетон

Монтаж кабелів Deviflex ™ або нагрівальних матів Devimat ™ під бетонне покриття виконується так само, як і монтаж під тротуарну плитку або асфальт. Кабель добре закріплюється за допомогою монтажної стрічки Devifast ™ (яка може кріпитися і до сталевої арматури ), щоб, таким чином він не зміщувався при укладанні бетону. Бетон повинен повністю покривати кабелі та перехідні муфти, не залишаючи повітряних порожнеч. Бетонна суміш не повинна містити гострих каменів, здатних пошкодити кабелі. Включати систему топления можна не раніше, ніж через 30 днів після укладання бетону. Перед укладанням бетону і після неї електрик повинен виміряти опір кабелю та ізоляції. При проектуванні укладання кабелю потрібно уникати його перетину з термошвів.

Автостоянки

Автостоянки, як правило, це великі площі, вимагають швидкого очищення поверхні від льоду і снігу. Використання системи танення снігу і льоду дає безліч прімущество. Вона швидко і ефективно реагує на сніг і відмінно запобігає утворенню льоду, що дозволяє усунути проблему видалення снігу з зайнятих паркувальних місць і повністю використовувати автостоянку. Для ефективної роботи системи танення снігу і льоду використовується спеціальний терморегулятор Devireg ™ 850 з можливістю підключення кабелів по схемі зірка / трикутник (мала / велика потужність), кабель Deviflex ™ або нагрівальний мат Devimat ™.

Дороги

Одне з великих переваг системи танення снігу та льоду - автоматичне очищення доріг та їх цілодобове підтримання в доброму стані. Це особливо важливо в певних ситуаціях, коли вільний проїзд необхідний, наприклад , машинам швидкої допомоги або іншим транспортним засобам .

Існує два способи установки системи танення снігу і льоду на дорогах:

1 . Установка нагрівальних кабелів або матів по всій площі.

2 . Установка системи снегостаіванія тільки на колії руху транспорту.

Для основних магістралей з великим потоком машин ми рекомендуємо перший спосіб. У другому випадку можуть виникнути складнощі з очищенням снігу і крижаних утворень. Другий спосіб рекомендується для невеликих площ, таких як під'їзди до приватних гаражів. Якщо дорога має нахил, ми рекомендуємо використовувати нагрівальний кабель або нагрівальний мат під всією поверхнею. При монтажі систем танення снігу і льоду на крутих схилах не обходимо передбачити захист від замерзання стоку тающей води біля основи схилу. Необхідна прокладка кабелю в цій водовідвідної системи.

Тротуари

Антизледеніння, установка на тротуарах

Системи танення снігу і льоду гарантують безпеку пересування для пішоходів. Системи снегостаіванія підтримують вільним від снігу пішохідні доріжки, сходи і входи в магазини.

Зовнішні сходи

Система танення снігу і льоду може використовуватися як ефективного захисту сходинок від обмерзання. Ми рекомендуємо теплоизолировать щаблі, якщо вони відкриті знизу. Якщо щаблі знаходяться на грунті, то це бажане, але не необхідна умова. Потужність на 1м2 ступенів завжди повинна бути вище потужності на 1 м2 майданчика перед ними. В іншому випадку не виключені нещасні випадки. При розрахунку довжини кабелю для установок на сходинках, не забудьте врахувати додатковий відрізок кабелю, який опускається вертикально по кожному ступені.

Витки кабелю укладаються на горизонтальних поверхнях ступенів рівномірними петлями. Оскільки нагрівальний кабель не укладається на вертикальної частини ступенів, для ефективного танення льоду його потрібно розташувати як можна ближче до країв кожного ступеня.

При укладанні кабелю, поверхню потрібно очистити від каменів або гострих предметів, які можуть його повре дить. Кабель укладається безпосередньо на бетон і повинен бути покритий їм на 3-5 см.

Системи антизледеніння зовнішніх сходинок

Навантажувальні майданчики

Місця розвантаження і вантаження повинні бути безпечними для роботи як техніки так і персоналу, і, отже, повинні бути вільними від льоду і снігу. Використання систем танення снігу і льоду DEVI знижує ризик нещасних випадків і забезпечує можливість ведення робіт у будь-який час року. Навантажувальні рампи - це, як правило, відкриті майданчики, і вони болем сприйнятливі до холодної погоди. Для уникнення тепловтрат ми рекомендуємо добре ізолювати всі навантажувальні ділянки і платформи. На тих ділянках, де це зробити неможливо, необхідно збільшити потужність до 350 ; 500 Вт/м2.

Мости

Мости ще більш чутливі до холодної погоди, ніж навантажувальні платформи, оскільки вони завжди повністю відкриті знизу. Це значно знижує ефективність нагрівальних кабелів і тому, нижня частина мостів повинна бути добре ізольована. Там, де це зробити неможливо, потужність повинна бути звелічена до 350 ; 500 Вт/м2. У більшості випадків найбільш підходящою системою танення льоду і снігу для мостів є система з терморегулятором Devireg ™ 850 і нагрівальні кабелі DSIA25 або DSIG20 . Нагрівальний кабель не повинен перетинати сполучні термошви моста.

На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ ".

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua