БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Антизледеніння, установка на дахах

Системи DEVI для захисту від снігу та льоду для дахів і жолобів можуть встановлюватися практично на будь-якої конструкції покрівлі, де є необхідність запобігти замерзанню талої води у водостоках і зменшити державну шкоду, яку завдають конструкції заледенілими фасадами і бурульками. Система танення снігу і льоду встановлюється в відсотках на краю даху або в місцях , де є ризик накопичення снігу та льоду (ендови ит.п.). Завдяки нагрітому кабелю тала вода безперешкодно проходить по жолобах і водостоках до землі, запобігаючи їх замерзання і руйнування. Електронні програмовані регулятори DEVI забезпечують досягнення оптимальних результатів при мінімальній кількості енергії. Датчики та регулятори визначають погоду зверхньо точністю, в потрібний момент автоматично включаючи і вимикаючи систему.

Антизледеніння

ТзОВ "Дом Инжиниринг" - офіційний дилер компанії DEVI. Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте якісну консультацію нашого фахівця, технічні розрахунки або проект. Вам підберуть необхідне обладнання і зроблять доставку. Монтажне ланка нашої компанії здійснить якісний монтаж системи на вашому об'єкті і навчить персонал правилам користування. При бажанні замовника ТзОВ "Дом Инжиниринг " укладає договір на сервісне обслуговування змонтованих систем антизледеніння .

Нагрівальні кабелі

На поверхні покрівлі та у водостічних системах рекомендується встановлювати спеціальні нагрівальні кабелі для зовнішньої установки DEVIsnow ™ 30T ( DTCE- 30 ) з підвищеною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Необхідна потужність. Щоб визначати необхідну потужність ( Вт/м2) системи танення снігу і льоду для даху, важливо врахувати тип тієї чи іншої конструкції покрівлі та місцеві погодні умови. Умовно даху можна разделітьна три типи:

1 . «Холодний дах». Це добре ізольований дах з низьким рівнем тепловтрат через її поверхню, часто з провітрюваним підпокрівельним простором. Полою, як правило, утворюються, коли сніг тане на сонці, при цьому мінімальна температура танення - не нижче -5 ° С. Якщо для таких дахів потрібна система підігріву, її потужність повинна бути мінімальною (відповідної західноєвропейським рекомендаціям) і часто тільки у водостічній системі.

2 . «Тепла дах». Це погано ізольований дах. На таких дахах сніг тане і при досить низьких температурах повітря, потім вода стікає внізк холодного краю і до водостоків, де і намерзає. Мінімальна температура танення - не нижче -10 ° С. До цього типу відносяться більшість дахів старих адміністративних будівель з горищем. Для «теплих дахів» потрібно повномасштабна система сніготанення, причому бажано використовувати кабелі підвищеної потужності (25-30 Вт). Встановлювана потужність в желобахі на кромці теплих дахів повинна бать вище, ніж на холодних. Це забезпечить ефективність роботи системи навіть при низьких температурах.

3 . «Гарячий дах». Це погано ізольований дах, у якої горище часто використовується в технічних цілях або як житлова площа. На таких дахах сніг тане і при дуже низьких температурах повітря (нижче -10 ° С). Установка нагрівального кабелю не приводить до бажаного результату! Такий дах вимагає в першу чергу установки терморегулятора, а потім проектування кабельної системи захисту. Для установки на дахах використовується кабель потужністю 15-30 Вт / м. Якщо кабель укладається на даху з м'яким покриттям ( наприклад, руберойд), максимальна потужність нагрівального кабелю не повинна перевищувати 20 Вт / м. Необхідна потужність на м2 така ж, як і для установок на грунті.

Антиобледенение, установка на крыше Антиобледенение, установка на крыше

Жолоби і водостоки

Кількість встановлюваних ліній кабелю в жолобах і водостоках залежить отмощності кабелю і діаметра труб. Рекомендується застосовувати спеціальні екабелі для зовнішньої установки на дахах : двожильний DEVIsnow ™ 30T ( DTCE- 30 ) і DEVIsafe ™ 20T ( DTCE- 20 ) . Для даху з підвісними водостоками діаметром до 12 см, рекомендується встановлювати 2 лінії кабелю зниженій потужності - DEVIsafe ™ 20T ( DTCE- 20 ) або одну лінію кабелю підвищеної потужності - DEVIsnow ™ 30T ( DTCE- 30).

Для водостоків діаметром більше 12 см рекомендується встановлювати 2 лінії кабелю підвищеної потужності - DEVIsnow ™ 30T ( DTCE- 30 ), з керуванням від регулятора з датчиком вологості - DEVIreg ™ 850 . В жолобах ∅ 10-15 см нагрівальні кабелі монтуються за допомогою спеціального пластикового « кріплення для монтажу кабелю в жолобах » - DEVIgut ™.

Також можливе застосування і монтажною ленто DEVIfast ™ - відрізки стрічки встановлюються поперек жолоба і кріпляться саме резами або витяжними заклепками в його верхній частині з герметизацією отворів герметиком для зовнішніх застосувань . У водостічних трубах для кріплення нагрівального кабелю великої потужності (25-30 Вт / м ) рекомендується використовувати металеві елементи кріплення. Наприклад, можна застосувати сталевий трос ( нержавіючий або з пластиковим покриттям) або оцинковану металеву ланцюг DEVIchain ™, які є армирующим елементом і запобігають обрив кабелю при русі намерзає льоду в трубі. У цьому випадку кабель закріплюється на тросі або ланцюга за допомогою відрізків стрічки DEVIfast ™ або спеціальних металевих затискачів. Завдання цього кріплення також розвести дві лінії кабелю один від одного, щоб було відсутнє торкання ліній кабелю і сответственно його перегрів . Дві лінії нагрівального кабелю також можуть монтуватися на подвійну монтажну стрічку DEVIfast ™ Double. Трос (ланцюг) в вірніше частини повинен бать надійно прикріплений до конструкції будівлі.

Якщо дли на труби не перевищує 3-4 м, кріплення можна використовувати і без троса / ланцюга. Кріплення рекомендується встановлювати 3-4 шт. на метр довжини. При виборі способу кріплення потрібно враховувати гальваническуюсовместимость матеріалів водостоків і елементів кріплення. Вертикальні водостічні труби - наи більш проблемну ділянку водоcточной системи в зимовий час. Кабель повинен доходити до Нижній кромки труби. У довгих трубах (більше 15 м) із за конвекції воздуханіжняячасть труби може сильно переохолоджуватися . Щоб уникнути замерзання труби застосовуються додаткові лінії кабелю ( увеліченіемощності ) у нижній частині труби на довжині приблизно 0,5 метра. Під час експлуатації покрівлі возожность попааніе листя, голок, сміття і т.п. у водостічну систему і забивання водос точних труб.

При установці в вертикальні труби великої потужності 50-60 Вт / м) можливий перегрів і вихід з ладу кабелю в місці накопичення сміття. Настійно рекомендується звертати увагу замовника на цю проблему і проводити очищення водостоків перед включенням кабельної системи в осінній час. Так само краще встановити захисну сітку на вході в воронку водостічної труби. Для труб з імовірністю потрапляння в них сміття слід застосовувати саморегулюючий нагрівальний кабель. Для всіх кабелів має бути передбачений захист від пошкодження гострими краями покрівлі, водостоків і т.п. Система кріплення ні в якому разі не повинна придавлювати (пошкоджувати) кабель.

 Антиобледенение, желоба и водостоки Антиобледенение, желоба и водостоки

Розжолобок

Нагрівальні кабелі, як правило, встановлюються так само і в розжолобках (внутрішні кути двох скатів покрівлі) при загрозі накопичення снігу в них. Нагрівальний кабель рівномірно монтується на поверхні, щоб таким чином, була досягнута необхідна потужність на м2. Слід прагнути до максимальної потужності. Мінімальна ширина доріжки нагрівального кабелю має бути порівнянна з товщиною снігового покриву в даній місцевості. Зазвичай кабель встановлюється на ширині від 40 до 100 см. Ми рекомендуємо використовувати монтажну стрічку DEVIfast ™ для кріплення кабелю в ендове. Монтажну стрічку кріплять витяжними заклепками або шурупами з герметизацією отворів силіконом.

Стаивание снега и льда Стаивание снега и льда

Танення снігу та льоду

При виборі способу кріплення потрібно враховувати гальванічну сумісність матеріалів покрівлі та елементів кріплення. Якщо покрівля «м'яка» то можливо приварювати монтажну стрічку розігрітими пальником відрізками покриття «м'якої» покрівлі. Найчастіше водостоки розташовуються в центрі розжолобків. Відрізок кабелю повинен спускатися у водостічну трубу. Якщо труба проходить через тепле приміщення, то зазвичай кабель заходить в трубунах 1-1,5 м. Слід використовувати металеве кріплення ліній кабелю, наприклад відрізки DEVIfast ™, щоб лінії кабелю не перетиналися. Для захисту кабелю від сповзаючих пластів снігу або льоду на поверхні покрівлі повинні бути встановлені снігозатримувачі (снегоотбойнікі).

Пристрої дахів

У зимовий період може виникнути наступне неприємне явище (що особливо стосується « теплих дахів » : скупчення на більш холодної Нижній частині даху великої кількості снігу і льоду , який поступово ущільнюється і перетворюється у велику крижану брилу. З настанням весни або зимової відлиги, ця брила може зриватися вниз , руйнуючи жолоби і други еелементи конструкції даху і стати серйозною загрозою для пішоходів або об'єктів, що знаходяться поруч з будинком. Покрівля повинна бути обладнана снігозатримувачами , що запобігають лавиноподібне ковзання снігу по її поверхні і зрив нагрівального кабелю. Снігозатримувачі зазвичай встановлюються на відстані 50-100 см від краю даху. Типова встановлювана потужність для даху - 300-400 Вт/м2. Для запобігання накопичення льоду на кромці покрівлі рекомендується встановлювати нагрівальний кабель особливо для «теплих дахів ». Нагрівальний кабель укладається ближче до краю даху витками у напрямку до снігозатримувачами . Можливий варіант з укладанням кабелю вздовж кромки покрівлі. Кабель повинен бать надійно закріплений з необхідним інтервалом, оскільки установка призначена для використання в жорстких погодних умовах. У деяких випадках поверх кабелю можна укладати захисні листи, виконані з того ж металу, що іосновним покрівля . Це захищає кабельот механічних пошкоджень , прямих сонячних променів і повалених листя, насіння і т.д. Однак у цьому випадку ускладнюється візуальний огляд і ремонт кабелю.

Вибір терморегулятора DEVIreg™

  Компанія DEVI створила широкий діапазон моделей електронних терморегулятров DEVIreg ™ для управління системами захисту від снігу і льоду. Серія терморегуляторів DEVI для зовнішніх установок включає наступні моделі: DEVIreg ™ 316 , DEVIreg ™ 330 , DEVIreg ™ 610 і DEVIreg ™ 850 . Тип терморегулятора для систем танення снігу і льоду вибирається залежно від вимог надійності , руслових установки , встановлюваної потужності і т.п . В якості найбільш економічної в експлуатації системи захисту від намерзання льоду і снігу, ми рекомендуємо використовувати систему з інтелектуальним терморегулятором DEVIreg ™ 850 з датчиком ( -ми ) вологості. Використання цього терморегулятора особливо доречно для установок , де повна потужність перевищує 10-15 кВт . Завдяки інтелектуальним цифровим датчикам вологості і температури система з DEVIreg ™ 850 дозволяє визначити наявність вологи і звести споживання енергії до мінімуму, не ставлячи під загрозу безпеку.

терморегулятора DEVIreg™ терморегулятора DEVIreg™

На всю продукцію є необхідні сертифікати та дозволи. Компанія підтримує гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається. Перелік і вартість продукції DEVI можна уточнити, перейшовши на вкладку "ЦІНИ".

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua