БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Підігрів трав'яних газонів.

За допомогою нагрівальних кабелів DEVI, встановлених у футбольних полях або полях для гольфу, можна нагріти грунт, і зростання трави почнеться значно раніше. Таким чином, поле буде готове до використання на один два місяці раніше ніж зазвичай. Крім того, сезон може бути продовжений восени, за рахунок більш тривалого період росту трави завдяки підігріву її коренів і поверхня захищена від повного замерзання.

Необхідна потужність для подогревапочви - зазвичай 50 - 100 Вт/м2. залежно від географічного місця розташування, роду грунту і пори року. У футбольних полях між народного розміру (70 x 110 м) зазвичай встановлюється потужність в межах 400 - 750 кВт 50 -100 Вт/м2) .

Нагрівальні кабелі DEVI когут встановлюватися як при посіві трави , так і при відновленні трав'яного покриву. Останній спосіб має на увазі укладання нагрівального кабелю безпосередньо в грунт. Трав'яний покрив повинен бути рівним і мати хороший дренаж. Установка виконується за допомогою спеціального плуга, здатного утримувати від 1 до 3 котушок кабелю одночасно, і  розрізаючи грунт, встановлювати кабель на потрібній глибині . Відстань між витками кабелю залежить від потужності на метр і бажаної встановленої потужності на м2 і , як правило дорівнює 20 -40 см. Поверхня грунту сильно не пошкоджується і готова до використання через 10 - 15 днів після установки. Нагрівальні кабелі встановлюються на 20 - 30 см нижче поверхні , щоб уникнути пошкодження при використанні гострих спортивних снарядів. Після установки необхідної потужності температура в області кореня, на голубинім приблизно 10 см нижче поверхні, буде +6 - +10 ° C. Для підтримки тепла і вологості грунту не использующееся поле накривається плівкою або подібним матеріалом.

Для обігріву трав'яного покриву використовуються нагрівальні кабелі DEVIsport ™ потужністю 16 ... 20 Вт / м  і напругою живлення 230 або 400 В. Крім того , для регулювання температури в зоні кореня на глибині приблизно 10 см нижче поверхні необхідно використовувати терморегулятор DEVIreg ™ 330 . область підогріву може бути розділена на кілька зон, кожна з яких може регулюватися окремо. Для нагрівальної системи великої потужності зазвичай використовуються нагрівальні кабелі на 400 В. Необхідна велика електрична потужність майже завжди є набольших стадіонах. На таких стадіонах зазвичай встановлюються потужні системи освітлення, які використовуються тільки під час проведення матчів. Досить нескладно зробити необхідні зміни , щоб електроенергію можна було використовувати для кабельної системи в періоди, коли не використовується система освітлення.

Нагрівальний кабель потрібно включити навесні за 4 - 6 тижнів до початку використання поля, так як трава повинна почати рости до початку використання стадіону без будь-яких ризиків її пошкодження. В цілях безпеки нагрівальний кабель під трав'яним покровом повинен бути екранованим, заземленим і повинно використовуватися реле струмів витоку (діфреле) .

Подогрев травяных газонов

Читайте також:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua