БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Обігрів грунту в теплицях

Для прискорення росту і репродукування рослин в оранжереях і теплицях , грунт можна підігрівати з початку весни, щоб виростання почалося раніше і тривав сезон збору врожаю. Крім того, це полегшує вирощування теплолюбних рослин, які звичайно ростуть тільки в субтропічних /тропічних широтах. Для досягнення необхідної температури ідеально підходять резистивні нагрівальні кабелі DEVI, які , при використанні з електронним терморегулятором DEVIreg ™ і датчиками температури, зводять споживання енергії до мінімуму. Системи опалення грунту можуть використовуватися в оранжереях, на клумбах, рассадочние грядках і боксах для виростання насіння.

Для досягнення достатньої температури грунту зазвичай використовується потужність 75 -100 Вт/м2. Потужність кабелю не повинна перевищувати 18 Вт / м , так як при дуже високій температурі є ризик висихання / ушкодження коренів.

Щоб тепло не йшло вниз, необхідно використовувати сучасні ізоляційні матеріали з низьким обсягом влагопоглощенія (наприклад, спінений полістирол). Тепло ізолятор повинен бути покрутити 10 - сантиметровим шаром піску (НЕ гравію) , в який укладається нагрівальний кабель таким чином, щоб товщина шару піску над і під . ним була 5 см. Відстань між витками кабелю має бути приблизно 15 см. поверх піску над кабелем укладається сітка або мат для захисту кабелю від пошкоджень лопатами та іншими інструментами. Грунт з насінням, горщики з цветаміі т.д. встановлюються поверх піску.

Для таких установок зазвичай використовуються нагрівальні кабелі потужністю 16 ... 20 Вт / м.

Для регулювання температури грунту оранжерей використовуються терморегулятори DEVIreg ™ 330 або 610 . Датчик повинен бути поміщений в грунт. Оптимальна температур грунту залежить від виду рослин та їх віку. В оранжереях типова температура на рівні коренів від 15 до 25 ° C. На клумбах і рассадочние грядках може досягати 30 ° С.

Обогрев грунта в теплицах

Читайте також:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua