БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Опалення приміщень для тварин.

У сучасному сільському господарстві дуже важливо створити для тварин найбільш оптимальні умови. Для швидкого росту поросят необхідно , щоб температура їх телане знижувалася через прохолодного підлоги або приміщення, в якому вони знаходяться. Оптимальне рішення полягає в установці резистивних нагрівальних кабелів DEVI в підлозі приміщення, що сприяє зростанню тварин і отриманню ними додаткового тепла.

У свинарниках з новонародженими поросятами протягом перших двухдней необхідно підтримувати температуру приблизно 30 ° C. Протягом наступних 4 тижнів температура повинна бути поступово зменшена приблизно до 18 ° C. Цього легко домогтися за допомогою електронного терморегулятора DEVIreg ™ . В інкубаторах з курчатами також дуже вигідно встановити систему електричного підігріву підлоги за допомогою резистивних нагрівальних кабелів DEVI . Більш рівномірна температура по всій поверхні підлоги без повного обігріву будівлі значно зменшить споживання енергії.

Серед інших переваг - болем чиста і суха поверхня, значно впливає на здоров'я курчат, які відчуваючи дискомфорт клюють один одного. Всі ці фактори зменшать ризик хвороб і т.д. Крім того, швидке висихання посліду полегшить і прискорить очищення підлоги інкубатора для вирощування нового виводка курчат. Системи опалення DEVI можуть використовуватися для свинарників, курників, свиноферм, хлівів і т.д.

Встановлюємо травня потужність .
Необхідна кількість тепла для приміщення залежить від конструкції підлоги , необхідної температури , ізоляції , вологості повітря і кількості тварин. Необхідна потужність також залежить від розміру тварин. Рекомендована потужність для приміщень , в яких містяться: Курчата - 200 Вт/м2 , Поросята масою до 20 кг - 200 Вт/м2 , Свині від 20 до 50кг - 150 Вт/м2 , Свині більше 50 кг - 100 Вт/м2.

Установка на фермах виполняетсякак звичайна установка в бетонних підлогах. Для досягнення оптимальної встановленої потужності важливо, щоб підлога був ізольований знизу належним чином. У свинарниках можлива установка високої потужності (150K200 Вт/м2) в загонах, де містяться поросята, і більш низькою потужності в решті частини приміщення. Незважаючи на жорсткі умови навколишнього середовища , система не вимагає обслуговування , а бетонну підлогу можна очищати будь-яким механічним способом і проводити його дезінфекцію.

На фермах можуть встановлюватися кабелі резистивні нагрівальні потужністю 16 ... 20 Вт /м. Терморегулятор DEVIreg ™ 330 призначений для установки в шафі на профіль DIN, а терморегулятор DEVIreg ™ 610 - стійкий до вологи (IP 44) і може бути встановлений безпосередньо в сирих приміщеннях. Найчастіше має сенс встановлювати окремий терморегулятор для кожного загороди або групи загонів свинарника, щоб можна було керувати температурою кожного з них окремо.

Отопление помещений для животных

Читайте також:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua