Обігрів підлог холодильних камер і штучних ковзанок.
У холодних складських приміщеннях, де температура постійно знаходиться між -20 ° C та -30 ° C , холод буде розповсюджуватися через огороджувальні конструкції, навіть за умови хорошої термоізоляції. Це означає, що матеріали, які находяться в основі, такі як фундамент і підлогу , поглинають холод. Знаходяться в грунті / фундаменті, пара і вода замерзають. Конструкції руйнуються і така крижана ерозія може заподіяти значні збитки. Такі ж проблеми виникають на льодових стадіонах зі штучним льодом. Їх можна уникнути за допомогою системи захисту від замерзання DEVI.
- встановлювана потужність.
Типова потужність для установок захисту від замерзання грунту - 15-20 Вт/м2 і ніколи неменее15 Вт/м2. Максимальна відстань між лініями кабелю ( CKC ) - 50 см. Тепловтрати ( холодопотері ) вниз - Q , Вт/м2 , залежать від теплопередачі конструкції підлоги, бажаної температури підстави і температури холодного приміщення. Розраховуються у відповідності з наступною формулою : Q = К xΔt , де Δt - різниця температур між основою ( грунтом) і повітрям в холодному приміщенні, ° C ; К - коефіцієнт теплопередачі підлоги, Вт / (м2 · ° C).
- Установка кабелів.
Установка резистивних нагрівальних кабелів з метою захисту від замерзання виконується так само як і в звичайних бетонних конструкціях підлог. З метою безпеки паралельно встановлюються дві незалежні кабельні системи з двома терморегуляторами. Нагрівальний кабель повинен бать поміщений під термо ізоляцією підлоги, оскільки необхідно захистити від замерзання область нижче ізольованого статі. Кабелі повинні знаходитися безпосередньо на поверхні затверділого бетону і відокремлюватися від нього гідро ізоляційної мембраною. Кабелі повинні бути встановлені на глибині, принаймні, 5 см нижче шару ізоляції. Якщо в холодному приміщенні є які-небудь опорні елементи або стіни, потужність в підставі навколо цих елементів повинна бути вище, оскільки спадні тепловтрати через неізольовані бетонні і сталеві конструкції особливо високі.
Читайте також: