БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Антени і провода.

Системи опалення DEVI можуть використовуватися як систем захисту від обмерзання щоглових , параболічних антен і т.д. , де існує ризик , що лід ( бурульки ) і сніг можуть впасти на пішоходів або погіршиться прийом сигналу. У той же самий час, більше немає необхідності видаляти лід і сніг вручну.

Як правило , використовуються нагрівальні кабелі потужністю 17-20 Вт / м. Оскільки головна мета системи полягає в стаивания утворюються полою, встановлювана потужність , як правило , дорівнює 250-400 Вт/м2. Зазвичай кабель укладається з кроком 5-7,5 см.

Спосіб кріплення електричних нагрівальних кабелів до щогл , проводам , антен і т.д. залежить від індивідуальної задачі , але часто кабелі кріпляться за допомогою липкої алюмінієвої стрічки або можуть обертатися навколо потрібного елемента конструкції. Жорстка фіксація забезпечується електротехнічними хомутами.

Для захисту антен і проводів отзамерзанія може використовуватися нагрівальний кабель потужністю 16-30 Вт / м. Для таких установок рекомендується використовувати терморегулятори DEVIreg ™ 330 або DEVIreg ™ 610.

Защита от замерзания антен и проводов

Читайте також:

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua