БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

08 червня 2016

Заземлення електричних пристроїв і приладів в нашому житті має дуже важливу роль. Заземлення може бути використано як у вигляді "захисного", так і у вигляді "робочого" заземлення.

Захисне заземлення використовується для захисту людей від пробою напруги на корпус електропристрої. Робочий опір служить для забезпечення працездатності самого електроприладу, його електричних схем. Особливу роль відіграє заземлення в системах енергопостачання, які класифікується в залежності від способу заземлення розподільної мережі і застосованих заходів захисту від ураження електричним струмом. Такі енергетичні пристрої, як трансформаторні підстанції, забезпечують електроенергією великі райони з численним населенням або великі підприємства, при цьому набувають і важливий соціальний статус. Призупинення подачі електричної енергії або скачки напруги в мережі можуть привести до великих матеріальні втрат. Що неприпустимо. Технічні служби таких енергетичних компаній строго стежать за технічним станом обладнання і їх показниками.

Так наприклад, компанія яка виконує подачу електроенергії в село Хлебче, Київської області звернулася до нас з проханням перевірити якість заземлення на одній з трансформаторних підстанцій живлять електроенергією це село. Після проведеної перевірки виявилося, що значення опору заземлення, було недостатнім для забезпечення безперебійної роботи цієї підстанції. На що, неодноразово скаржилися мешканці села. Після переговорів з керівництвом, нашої компанії "Дом инжиниринг" було запропоновано, в найкоротші терміни виконати проектні та монтажні роботи з облаштування даної трансформаторної підстанції новим заземленням, яке б відповідало всім необхідним технічним вимогам. Складність виконання робіт, полягала в тому, що до вже існуючої трансформаторної підстанції підводилося безліч різних комунікацій, не позначених в проектній документації. тому всі роботи, особливо земляні наші монтажники виконували з особливою обережністю.

Заземлення трансформаторної підстанції

Заземлення трансформаторної підстанції

Весь монтаж був виконаний з використанням матеріалів відомої німецької компанії "OBO BETTERMANN". Висока якість і найкоротші терміни виконання робіт були відзначені нашими замовниками. В даний час населення і промислові підприємства, які отримують електроенергію від даної трансформаторної підстанції нарікань на якість електроенергії не мають.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua