БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Блискавкозахист автономної котельні

12 квітня 2016

З ростом вартості енергоносіїв, власники нерухомості все більше уваги приділяють ефективному використанню теплової енергії. Одним із способів мінімізувати витрати на отримання теплової енергії, це переклад всіх своїх споживачів на автономне джерело живлення. Таким джерелом, як правило служить автономна котельня. При цьому витрати понесені на будівництво автономної котельні окупаються в короткі терміни. Для введення в експлуатацію таких будівель, необхідно в обов'язковому порядку облаштувати їх системою блискавкозахисту. Нашій організації, останнім часом, досить часто доводиться виконувати подібні замовлення. Блискавкозахист котельні має свої особливості, з якими наші інженери і монтажники добре знайомі. Сюди входить не тільки правильна і точна розробка проекту, підбір потрібного обладнання та монтаж, а й ще дуже важливо правильно оформити всі документи, що дозволяють без зауважень ввести цей об'єкт в експлуатацію і забезпечити безаварійну його роботу.

Наша компанія виконала чергове замовлення на облаштування системою пасивної блискавкозахисту котельні, располаженной в Києві на вулиці Героїв Космосу в встановлені договором терміни і з високою якістю. Для монтажу блискавкозахисту використовувалися якісні матеріали німецької фірми "OBO BETTERMAN".

Блискавкозахист автономної котельні

Особливістю цього монтажу було те, що замовник, віддав перевагу алюмінію, більш легкому матеріалу, на якому були змонтовані опускаючи і сам блискавкоприймач. Заземлення виконувалося на оцинкування. Замовник зазначив дуже якісну роботу усіх наших монтажником. Після завершення робіт, йому був переданий повний комплект документів, включаючи протоколи вимірів лабораторії.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua