БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

На замітку, ціна / якість. Корисні поради

16 серпня 2016

У своєму житті кожен з нас, при рішенню будь-якої життєвої задачі, навіть найпростішої, стоїть перед непростим вибором. Як її вирішити, чи як це зробити. Для цього є багато варіантів. Найправильніший і надійний варіант вирішення завдання - це вирішити (виконати) завдання самостійно. Вирішуючи виконати завдання самостійно, за умови можливості її рішення самостійно Ви як "замовник" і як "виконавець" в одній особі, погодите самі з собою всі питання виникають при вирішенні цієї конкретної задачі. А саме, терміни виконання, ціну і якість використовуваних матеріалів, якість робіт, безпеку експлуатації і гарантію. Але на жаль. не завжди це можливо. Наприклад Вам потрібно відремонтувати (замінити) електричну проводку в Вашій квартирі.

Завдання просте (для фахівця). А ось для Вас - питання. Найперше, що спадає на думку - наявність інструменту, потім наявність знань, а краще знання і досвіду, потім наявність часу і здоров'я, і т д. Оцінивши все це, ви приймаєте для себе рішення: - робити самому або довірити роботу фахівцям. Якщо ви вирішили, все таки, виконувати роботу самостійно, все у Ваших руках. А якщо вирішили запросити фахівця - тут може виникнути нова проблема:

При пошуку фахівців для роботи ми, особливо зараз, більше уваги звертаємо на вартість робіт або як тепер кажуть на "ціну питання". Хочеться звичайно, дешево і якісно. І бажано, щоб після закінчення робіт, все що зроблено працювало і працювало не місяць, а як обіцяв виконавець роки. А ще хочеться, щоб після виникнення будь-якої неполадки, гарантійні зобов'язання виконалися і не довелося б чути в слухавці, що "Ваш абонент не в зоні зв'язку" або взагалі зник. А адреси та офісу він і так не мав.

 

Пройшовши кілька разів через ці непрості для вашої кишені випробування, людина самостійно приходить до висновку, що проблему потрібно вирішувати або самостійно (при наявності знань досвіду та інструменту, тобто на свій страх і ризик) або все таки запросити перевірених роками і роботою фахівців, які мають відповідні знання та досвід, підтверджені ліцензіями.

Працюючи не один рік у напрямку блискавкозахист, електропідігрів і електромонтаж, фахівцям нашої компанії неодноразово доводилося переробляти або виправляти похибки так званих "маститих фахівців". Іноді їх називають типу "дядя Вася" або гаражні фахівці, а іноді й назвами незрозумілих фірм. Буває по різному.

Але ми потім завжди махаємо кулаками після бою, і завжди дуже розумні заднім розумом, лаючи себе за неправильний вибір. Але це не тільки наша вина. Такі гореспеціалісти добре вивчили психологію покупця і вміло цим користуються. Але як же захистити себе від пройдисвіта і горе фахівців? Тут будь-якого єдиного рецепту немає. Потрібно просто розуміти, чим може привабити нас такий фахівець. Це перш за все ціна питання.

Дуже низька вартість робіт і матеріалів, по акціях повинні відразу ж насторожити. Не полінуйтеся, дізнайтеся вартість подібних робіт у інших фірм, уточніть, чи довго фірма знаходиться на ринку, чи є у них в активі вже виконані подібні роботи . Є у них офіс, склад, штат інструменти, і т. п. Дуже важливо детальніше з ним обговорити майбутню роботу. У розмові можна з'ясувати багато. Я думаю у будь-якої людини досить розуму, щоб задавши пару питань, зрозуміти, хто перед вами, фахівець чи ні? І якщо в кінці розмови Вам розповідають, що після виконання робіт, наприклад щодо блискавкозахисту, буде виданий протокол перевірки працездатності системи блискавкозахисту (А таке доводилося читати. Шкода що не відомо яким образам це можна зробити), відразу ж припиняйте розмову і шукайте справжніх фахівців.

Думаю і до цих моїм рядках у багатьох буде багато претензій, але головне завдання цієї статті - уберегти Вас від лжеспеціалістов. Бережіть свої гроші. Перевіряйте і аналізуйте будь-яку інформацію. І пам'ятайте робити, а особливо будувати потрібно відразу якісно, тоді це буде надійно і якісно Вам служити довгі роки.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua