БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Блискавкозахист - новий продукт від OBO BETTERMANN система OBO isCon®

12 червня 2014

Для систем блискавкозахисту новинка OBO isCon®

Компактна конструкція і надійне дотримання розділового відстані навіть у будівлях зі складним плануванням

Завдяки системі OBO ISCON ® можна швидко і ефективно створити відповідну стандартам, надійну і ізольовану систему блискавкозахисту універсального застосування, що враховує вимоги архітекторів і забудовників.

Завдяки захищеному від ковзаючого розряду і високої напруги токоотводящий проведення ISCON ®, можна забезпечити необхідний розділовий проміжок між вловлюючим пристроєм і електронастановними виробами навіть при складній конфігурації будівлі, де непросто встановити звичайні токоотводящий системи.

Токоотводящий провід ISCON ®, згідно з приписом Об'єднання Німецьких електроінженерії VDE 0185-305-3 (МЕК 62305-3), замінює розділовий проміжок 0,75 метра в повітряному середовищі і 1,5 метра в твердих будівельних матеріалах. Ці характеристики були підтверджені незалежними випробувальними центрами.

Можливість дообладнання та комбінування з уже наявною системою блискавкозахисту.

Встановлювані пізніше надбудови над дахом і антени необхідно інтегрувати у вже наявну систему блискавкозахисту. При цьому відразу ж виникає проблема неможливості дотримати розділові проміжки. Провід ISCON ® дозволяє скоротити необхідну відстань на 0,75 метра. Таким чином, навіть при нестачі місця, можна надійно захистити новий елемент будівлі.

Максимальна гнучкість при будівництві!

Токоотводящий провід ISCON ® - це товар, який продається в метрах. На місці він відрізається на задану довжину з точністю до сантиметра і готується до використання. Це означає, що немає необхідності замовляти заздалегідь готовий кабель, а можна гнучко і економічно працювати відповідно з фактичними умовами.

OBO isCon® 

OBO isCon® OBO isCon®

 

Сертифіковані системи безпеки

OBO isCon®

Система блискавкозахисту повинна гарантувати свою повну працездатність при ударі блискавки і забезпечувати електромагнітний захист встановленого електроустаткування. Дія токоотводящий проведення ISCON ® було підтверджено незалежною лабораторією високовольтного обладнання. Сполучні елементи були перевірені на предмет відповідності стандарту для елементів систем блискавкозахисту DIN EN 50164-1 і продемонстрували токоотводящий здатність згідно категорії випробувань Н в 100 кА 10/350.

Система OBO ISCON ® - клас блискавкозахисту II (150 кА)

Система OBO ISCON ® - можливість самостійно варіювати підключення потенціалаІспитанія в лабораторії компанії OBO підтвердили, що з'єднувальний елемент ISCON підключення в поєднанні з проводом ISCON, а також панеллю для підключення ISCON АР1 2-16 В.А. підходить для захисту від струму блискавки в 150 кА 10/350 .

В системі блискавкозахисту з класом блискавкозахисту II (DIN VDE 0185-305) за допомогою всього одного проводу ISCON можна безпечно направляти струм блискавки від одного блискавкопри пристрої до решти пристроїв відведення струму витоку. При використанні необхідно дотримуватися останню інструкцію з монтажу і момент затяжки в 24 Нм на панелі для підключення.

Наступні виміри в високовольтної лабораторії підтвердили, що підключення потенціалу проводу ISCON може варіюватися залежно від розрахованого розділового проміжку.
Необхідна відстань від заземлювальної скоби до з'єднувального елемента ISCON підключення можна визначити за такою таблиці і додатковому графіком.

Відстань віддалення
s/cm

Відстань до заземлювальної скоби
x/cm

15

30

30

60

45

90

60

120

75

150

OBO isCon®

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua