БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Технічне завдання на виконання робіт від «Дом Инжиниринг»

03 листопада 2014

Шановні пані та панове!

Найчастіше, для максимального і повного виконання побажань Замовника на той чи інший вид робіт, Виконавцю необхідно попередньо отримати від Замовника технічне завдання (Т.З.) А якщо Замовник самостійно не в змозі надати Т.З., то бажано від нього отримати максимальну інформацію, що стосується цього виду робіт.

Йдучи на зустріч побажанням наших клієнтів, які планують в найближчому майбутньому встановити в своїх будинках систему блискавозахисту, антиобледеніння, підігріву або іншої тематики, якою займається наше підприємство «Дом инжиниринг» ми розробили так званий опитувальник з набором питань, що стосуються тієї чи іншої тематики.

Отримавши відповіді на ці питання наші менеджери та інженери, зможуть забезпечити максимальну точність наданого Вам пропозиції по системам блискавкозахисту, антиобледеніння, сніготанення та технологічного підігріву.

Ми розробили листи для заповнення тех. завдання на виконання даних робіт. Вам потрібно всього лише скачати, заповнити його і відправити нам на пошту або по факсу, наші менеджери зможуть їх максимально швидко опрацюють і відправлять Вам вже готову пропозицією з урахуванням усіх побажань і вимог. А це, як правило, заощадить час і буде максимально точним згідно заповненню бланка Те. завдання. Якщо у Вас виникнуть труднощі із заповненням або є питання, зателефонуйте або напишіть нам, і ми з радістю допоможемо Вам.

* Пам'ятайте максимально заповнений бланк - максимально точний розрахунок.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua