БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Система сніготанення та антизледеніння даху і водостоків

13 листопада 2016

Щороку зима в нашій країні приходить несподівано і це не залежить від часу її приходу. Якщо зима приходить в грудні або січні - це теж несподівано для наших людей. Цей рік не виняток. Як тільки випав перший сніг, власники малих, середніх і великих будівель раптом згадали, що в Україні буває зима, причому іноді дуже сніжна .. А сніг потрібно прибирати, вивозити, стежити за тим, щоб дах будівлі на провалилася під вагою снігу або не пошкодити елементи водостічної системи під вагою намерзлого льоду або бурульок. І не дай Бог, бурульки або намерзлий лід впаде з даху на голови перехожих і покалічить їх. Щоб позбавити себе від всіх цих проблем потрібно просто напросто обладнати дах будівлі і водостічні труби системою антиобмерзання. І зрозуміло, що зробити це краще не взимку або в її напередодні, а в теплу пору року.

Про що наші менеджери компанії "Дом инжиниринг" нагадують своїм клієнтам протягом усього року. Так є власники домоволодінь і будівель, які вчасно встигли в теплий період часу року звернеться до нас на фірму і на їх об'єктах наші фахівці встановили відповідну систему антиобмерзання. Але зима прийшла ЗНЕНАЦЬКА і заявки на проектування та встановлення сніготанення посипалися, як листя восени. Ми, звичайно, тільки раді таким заявками, системи сніготанення та антизледеніння - це одне з ключових напрямків діяльності нашої компанії. Ми маємо не тільки фахівців, але і все необхідне обладнання і матеріали провідних європейських компаній, таких як наприклад "DEVI" і ін. Незважаючи на сезонне збільшення навантаження на наших інженерів і монтажників, все заявки від наших клієнтів виконуються якісно і в строк. Навіть якщо доводиться виконувати роботи в темний час доби. Наприклад, так наші фахівці виконували роботи по монтажу систем анти обмерзання і сніготанення будівлі БТІ в Києві, розташованого на вулиці Трьохсвятительській.

Монтаж системи сніготанення та антизледеніння даху та водостоках

Роботи на цьому об'єкті довелося завершувати вже в темний час доби. Але це ні в якому разі не вплинуло на якість робіт. Замовник зазначив якісну роботу, яка була виконана у встановлений термін.

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua