БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Активна система блискавкозахисту SCHIRTEC E.S.E приватного будинку

06 жовтня 2015

Нашою компанією був реалізований черговий проект по захисту приватного заміського будинку від ураження блискавки. Наші інженери при проектуванні використали сучасну і надійну систему активного блискавкозахисту австрійської фірми Schirtec.

Перевагою цієї системи блискавкозахисту є:

- компактність,

- надійність,

- довговічність,

- великий радіус дії,

що дозволяє захистити від стихії не тільки будинок, а також усі рухомі і нерухомі предмети в цьому радіусі. Струмовідводи і заземлення були виконані з використанням матеріалів німецької фірми OBO Bettermann (Німеччина), що додатково гарантує довговічність, надійність і якісну роботу за будь-яких погодних умовах і в будь-який час року.

При виконанні монтажних робіт були дотримані всі будівельні норми безпеки та якості робіт. Після здачі виконаних робіт, замовник подякував компанії «Дом инжиниринг» за якісну, оперативну та кваліфіковану роботу щодо рішення завдання захисту його будинку від ударів блискавки.

Активна система блискавкозахисту будинка SCHIRTEC E.S.E

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua